Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Těhotná Jitka Boho ukázala bříško! Bude to kluk, myslí si lidé

Krásná modelka Jitka Boho.
Zdroj: Se souhlasem J. Boho, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Těhotenství

Jitka Boho (30) si naplno užívá těhotenství. Svým fanouškům na Instagramu opět ukázala, jak jí roste těhotenské bříško, a zároveň je nechala, aby jí pomohli s výběrem těch správných plavek. Za měsíc se totiž chystá do Chorvatska. 

Není to tak dávno, co zpěvačka a modelka Jitka Boho oznámila, že je těhotná. S partnerem Tomášem Hřebíkem čekají potomka a Jitka jednou za čas ukáže, jak jí roste těhotenské bříško. A že už je docela veliké.

Na svůj Instagram přidala sérii tří fotografií, na nichž si vyzkoušela nové plavky, přičemž všechny byly dvojdílné, aby vyniklo bříško. Jak sama uvedla, nechala se inspirovat zpěvačkou Rihannou, která se nebojí odvážných oděvů, v nichž své těhotenství hrdě ukazuje.

Bříško už je pěkně vidět

Tak už jsem si musela pořídit i nové plavečky. 6,5 kg nahoře, z vel. 34 už je to spíš 36/38. A tentokrát jsem se inspirovala Rihannou a zvolila dvoudílné, ať je to bříško pěkně vidět, že? Ale hlavně, hlavně, aby to bylo vše v pořádku a paní doktorka mě do toho Chorvatska za měsíc pustila,“ napsala k fotografiím zpěvačka Jitka Boho.

Lidé se v komentářích pod příspěvkem dojímali a chválili jí plavky, postavu i rostoucí bříško. „Krásná ženská toto,“ napsala jedna z uživatelek. „Tak krásně se na to bříško kouká! Hodně štěstí,“ připsala další.Sluší Vám to. Přeji oběma hodně zdraví, ať se miminko narodí v termínu a porod proběhne v pohodě,“ popřála další komentující. „Podle mě to bude kluk,“ myslí si některé uživatelky.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy