Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Těhotná Jasmina už kyne a Rytmus se rozplývá: NEJDOJEMNĚJŠÍ SLOVA drsného rappera!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 41 fotografií
Miminko na cestě
Před třeskutými mrazy prchli na exotické Maledivy a nemohou se dočkat prvního potomka. Jasmina Alagič (29) a zvlášť potom Rytmus (42) jsou rozněžnění jako nikdy předtím. Sexy moderátorka už začala nabírat těhotenská kila a drsný rapper se zakulacující se nastávající maminkou pochlubil na Instagramu!

Není ani tak mužem činu, jako mužem slova. Rytmus (42) stihl v jeden den nechutně urazit novináře a zároveň láskyplně napsat, co cítí k Jasmině Alagič (29) a svému zatím nenarozenému prvnímu miminku.

"Nejdůležitější žena mého života. Nosí pod srdcem našeho syna. Naši krev, náš výtvor lásky. Víc pro mě neexistuje!" vyznal se Rytmus ze svých citů. "Jsem připravený být dobrým otcem," dodal přesvědčeně.

Jak jsme na eXtra.cz už psali, Rytmus a Jasmina budou mít chlapečka. Bude zajímavé sledovat, jestli se vydá v tatínkových šlépějích a stane se rapperem. Vzhledem k tomu, že se narodí do prostředí plného peněz a luxusu, určitě ho nebude čekat takový boj o místo na slunci, jaký sváděl Rytmus. To ale předbíháme, stát se může cokoliv.

Než se to malé narodí, má slavný páreček ještě spoustu času dopřát si to, co s miminkem nejde. Tak uvidíme, kam se po Maledivách vydají příště.

Související články

Další články