Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Těhotná Jasmina ukázala bříško v plavkách: Fanouškům poslala RADU DO ŽIVOTA

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 144 fotografií
vděčnost
Jasmina Alagič Vrbovská (29) o Vánocích oznámila světu, že s Rytmusem (42) čeká miminko. Od té doby už uběhlo půl roku a snědá kráska se může chlubit krásným těhotenským bříškem. Svému synkovi už nyní dopřává to nejlepší a rozpovídala se o tom, z jakých důvodů denně děkuje za svůj život.

Krásná moderátorka Jasmina Alagič se už za pár týdnu stane maminkou. S manželem Rytmusem čeká chlapečka, kterému už v bříšku dopřává to nejlepší. Na svém Instagramu se ukázala v plavkách a promluvila do duše všem, kteří na její příspěvek narazili. Co by podle ní lidé měli dělat?

Když Jasmina dostala otázku, zda vůbec žije normální život, využila ji k tomu, aby promluvila o tom, co denně dělá a co by podle ní měli dělat všichni. "Co vůbec je ten normální život? Chodit na poštu, do banky, věnovat se své práci, starat se o domácnost? Pokud ano, tak žiju normální život, ale beru to trošku jinak," rozpovídala se.

Manželka rappera Rytmuse ví, že vděčnost je základ. "V první řadě svůj život miluju a nic bych na něm neměnila, ani teď, ani předtím, a přijde mi neobyčejně normální. Miluju trávení času s rodinou a přáteli venku, u nás doma, čas s mým mužem a Daphne (fenka), vychutnávám si přítomnost každého okamžiku, hlavně, ať jsme spolu," sdělila.

Promluvila do duše všem, kteří za svůj život neumí být vděční. "A co vy? Kdy si prostě jen sednete, usmějete se, a řeknete 'děkuju'?" napsala. Celý vzkaz těhotné Jasminy, se kterou viditelně cloumají hormony, najdete v galerii.

Související články

Další články