Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Těhotná Jasmina překvapuje: Kromě syna přivede na svět ještě jedno bejby

Zdroj: Instagram
+ Dalších 145 fotografií
Porod
Jasmina Alagič (30) zanedlouho porodí. Možná ještě před tím, než udělá z Rytmuse (42) tatínka, spatří světlo světa ještě jedno bejby. Na Instagramu si posteskla, že měla v období těhotenství nejednou problém s oblékáním a dostupnou konfekcí, proto dali s jejím návrhářem hlavy dohromady a vznikl nápad na novou kolekci těhotenské módy. Jasmina dokonce vyzývá ženy z lidu, aby její oblečení vynesly na přehlídce.

Těhotná Jasmina už má výbavičku pro miminko téměř nakoupenou. Co jí ale stále vrtá hlavou, je nedostatek padnoucího oblečení pro těhotné ženy. Proto se spojila se svým kamarádem a návrhářem Milanem Svingalem. "Lásky naše, představíme Vám už brzy naše první společné bejby s mým úžasným kamarádem, vizážistou a návrhářem," začala Jasmina s představením nového projektu.

"Těhotenskou kolekci jsme nazvali velmi jednoduše podle spojení našich jmen JAMI," pokračuje. "Přiznám se, že od doby, co jsem těhotná, od začátku vnímám, že nemám co na sebe, resp. že toho je velmi málo a já jsem si upřímně moc neměla z čeho vybrat, a proto jsem se snažila být kreativní s normálním oblečením větších velikostí, pravdou je, že ne vždy to sedělo a bylo pohodlné, proto věřím, že potěšíme budoucí maminky," vysvětluje, proč do navrhování nové těhotenské módy šla.

Jasmina dokonce vyhlásila konkurz na těhotné modelky, které by její kolekci předváděly na přehlídkách. "Kdyby pro mě budoucí maminky místo modelek předváděly, byla bych šťastná. Kdybyste měly zájem předvádět na naší přehlídce, pošlete mi prosím Vaše fotky a pár údajů," vzkazuje těhotným ženám Jasmina.

Související články

Další články