Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Těhotná Jasmina má s Rytmusem trápení: Bude táta, chová se jako děcko!

Zdroj: Instagram, Profimedia.cz
+ Dalších 82 fotografií
Trable v ráji?
Komu není rady, tomu není pomoci. Co nevidět se stane otcem, přesto se Rytmus (42) často chová sám jako malé děcko. A jeho těhotné snoubence Jasmině Alagič (29) často nezbývá než pokrčit rameny. Jenže na místě je otázka, zda bude slovenský rapper pro prvního syna dobrým vzorem. Pochybovat o tom začínají i mnozí fanoušci.

Na hudebním poli je Rytmus (42) přinejmenším slovenskou legendou. Zvládne se ale zhostit nové role starostlivého tatínka? Tuhle otázku si klade čím dál tím víc lidí a málokdo na ni dokáže odpovědět.

Rapperova snoubenka Jasmina Alagič (29) by měla rodit během léta a nejpozději začátkem podzimu. Slavný páreček se ještě párkrát vyspí a pozná, co to je rodičovství. Přesto se Rytmus stále chová poněkud dětinsky.

O víkendu byl s Jasminou venčit jejich fenku a na Instagram se natočil, jak shazuje na zem kolo. „Proč jsi s tím hodil o zem?“ ptala se s rozhozenýma rukama nastávající maminka. V minulosti přiznala, že právě tohle chování se jí na Rytmusovi líbí. Jakmile ale přijde miminko na svět, všechno se častokrát změní.

A že tu změnu by potřeboval především Rytmus, už cítí i někteří jeho fanoušci. „Budeš táta, co takhle začít se chovat aspoň trochu dospěle?“ stálo v jednom ze vzkazů. Nutno ale podotknout, že převažují ti, kteří by na něm neměnili nic. „Hlavně zůstaň sám sebou,“ utvrzují ho, že vše je v naprostém pořádku.

Kdo měl pravdu, se ukáže v nadcházejících měsících.

Související články

Další články