Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Těhotná Jasmina Alagič neskrývala dojetí: Rytmusovi poslala srdcervoucí slova

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 21 fotografií
DOJEMNÉ VYZNÁNÍ
Včerejší zápas mezi Rytmusem (41) a Marpem (33) si nenechaly ujít ani jejich drahé polovičky Jasmina Alagič (29) a Lenny (25). Zatímco dcera Lenky Filipové na sociálních sítích zarputile mlčí, Jasmina se o výkonu své lásky pořádně rozpovídala. Její slova dojetí hovoří o velké lásce k Rytmusovi.

O včerejším zápase mezi drsným slovenský rapperem Rytmusem (41) a Marpem se bude ještě hodně dlouho mluvit. Většina fanoušků byla přesvědčena o tom, že v souboji má jasně navrch Marpo a je tedy jasné, že vyhraje.

Marpo se ještě před zápasem nechal slyšet, že Rytmuse vypne do pátého kola. To se však nestalo. Ač byl Marpo značně v převaze, Rytmus svým výkonem překvapil i ty největší hejtry. Jeho těhotná přítelkyně Jasmina Alagič byla z výkonu své lásky doslova naměkko.

„Jsem nejšťastnější žena na světě a tak velmi hrdá, že to nemohu ani slovy popsat. V tuto chvíli se všichni příznivci i hejtři shodují na jednom. A to, že jsi neuvěřitelný bojovník. Zápas dopadl výborně a přiznám se, že minimálně já za sebe můžu říct, že po tomhle všem opravdu takového frajera jako jsi ty neznám. Miluji tě, manželi můj budoucí. Děkuji za zážitek,“ nešetřila slovy chvály.

Rytmus opravdu předvedl úctyhodný výkon a spoustě lidem tak zavřel pusu. Je možné, že Jasminou v současné době lomcují hormony, ale takovou poklonu si jistě zasloužil.

Související články

Další články