Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Těhotná Jasmina a Rytmus vědí, kde do toho praští: Pro svatbu si vybrali KOUZELNÉ MÍSTO

+ Dalších 78 fotografií
galerie
Ještě nedávno Jasmina Alagič (29) řešila, jaký pro své děťátko vybere kočárek. Nyní, jen o pár týdnů později, se společně s Rytmusem (42) rozhodli, kde uspořádají svatbu. Na kouzelné místo údajně přišli úplnou náhodou a oba se do něj na první pohled zamilovali.

Tak velká událost, jakou bude svatba Jasminy Alagič a otce jejího nenarozeného miminka Rytmuse, byla od začátku předurčena k tomu, aby se konala na speciálním místě. Zamilovaný pár, který se soustředí především na přípravy na příchod miminka, se svatbě zatím moc nevěnoval. Místo nejkrásnějšího dne v jejich životech si už ale rapper a krásná moderátorka vybrali.

Hrdličky věčně poslouchaly otázky zvědavých fanoušků, kteří chtěli vědět, kde se budou brát. „Musím přiznat, že ještě donedávna jsme nevěděli, kde se vezmeme. Nic nás úplně neokouzlilo. Až úplná náhoda nás zavedla na úžasné místo, které se teprve dokončuje a my jsme z něj doslova odpadli,“ píše nadšená Jasmina na Instagramu.

Jejich svatba bude zřejmě pohádková. „Jde o zámek rekonstruovaný s obrovským citem, duší a kreativitou. Jeho majitelé mají srdce na správném místě a lidé, kteří tam pracují, mají takové nadšení, že jsme si s Paťom řekli, skoro zakřičeli, tady bude naše svatba,“ připsala budoucí nevěsta k snímku ze zámku.

Kdo by si myslel, že je toto oznámení i pozvánkou na velkou událost, ten by se mýlil. „Svatbu si chceme užít v soukromí jen s našimi nejbližšími, takže věřím, že nám odpustíte, že toto oznámení nepřichází rovnou i s pozvánkou,“ zakončila nadšená Jasmina.

Svatba Patrika Vrbovského a Jasminy Alagič proběhne na místě zvaném Šimák Zámok Pezinok. Ačkoliv se jeho dokončení teprve chystá, jde o skutečně okouzlující zámek a není pochyb o tom, že svatba nastávajících rodičů bude doslova pohádková. Na snímky kouzelného zámku se můžete podívat v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články