Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Těhotná Iva (18) a Marian (46) z Výměny: Víme, co se jim za měsíc narodí i jméno miminka!

Iva a Marian se těší, že dceři Dominice přibude sestřička…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Vzpomínáte si na věkově rozdílný pár z Výměny manželek, který vzbudil mnoho emocí? Iva (18) a Marian (46) oznámili koncem loňského roku, že se podruhé stanou rodiči, a už za měsíc se jejich dcera Dominika (2) dočká sourozence. Redakce eXtra.cz už ví, co přibude do rodinného klanu Meliszových...

Když televize Nova odvysílala značně kontroverzní díl Výměny manželek, v němž byla hlavní aktérkou mladá Iva a starší Marian, rozpoutalo se na sociálních sítích hotové peklo. Mnozí totiž jejich věkovou vzdálenost označovali za nestandardní a Marian musel strpět mnoho urážek ve smyslu, že je pedofil. Svou manželku totiž přivedl do jiného stavu v jejích 15 letech.

Jenže od té doby jsou spolu šťastní a spokojení a teď se těší na svého druhého potomka. „Bude to holčička a za měsíc ji Iva přivede na svět. Oba se moc těší,“ uvedl pro eXtra.cz náš zdroj.

V Semilech, kde manželé žijí, už brzy vypukne bouřlivé veselí… Oba se totiž těší na holčičku, které, jak se sami v lednu letošního roku eXtra.cz svěřili, dají jméno Anetka. Malá Dominika, které letos budou tři roky, se tak už těší na sestřičku, se kterou si bude moct hrát.

I když mnozí manželskému páru věštili, že se rozejde, naopak to vypadá, že druhé dítě je ještě více stmelilo. A rozhodně jejich láska, ač věkově rozdílná, může být pro mnohé inspirací.

Související články

Další články