Když televize Nova odvysílala značně kontroverzní díl Výměny manželek, v němž byla hlavní aktérkou mladá Iva a starší Marian, rozpoutalo se na sociálních sítích hotové peklo. Mnozí totiž jejich věkovou vzdálenost označovali za nestandardní a Marian musel strpět mnoho urážek ve smyslu, že je pedofil. Svou manželku totiž přivedl do jiného stavu v jejích 15 letech.

Jenže od té doby jsou spolu šťastní a spokojení a teď se těší na svého druhého potomka. „Bude to holčička a za měsíc ji Iva přivede na svět. Oba se moc těší,“ uvedl pro eXtra.cz náš zdroj.

V Semilech, kde manželé žijí, už brzy vypukne bouřlivé veselí… Oba se totiž těší na holčičku, které, jak se sami v lednu letošního roku eXtra.cz svěřili, dají jméno Anetka. Malá Dominika, které letos budou tři roky, se tak už těší na sestřičku, se kterou si bude moct hrát.

I když mnozí manželskému páru věštili, že se rozejde, naopak to vypadá, že druhé dítě je ještě více stmelilo. A rozhodně jejich láska, ač věkově rozdílná, může být pro mnohé inspirací.