Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Těhotná Iva (17) z Výměny exkluzivně pro eXtra.cz: Prozradila, jaký teď mají sex

+ Dalších 11 fotografií
Mladičká maminka Iva z Výměny manželek, která právě čeká své druhé dítě s více než o pětadvacet let starším manželem Marianem se redaktorovi eXtra.cz svěřila, jak se cítí a jaký je teď její intimní život. Tohle je hodně silné.

Teprve sedmnáctiletá Iva se brzy stane dvojnásobnou maminkou. Jak své druhé těhotenství přijala? „Byla jsem v šoku, protože jsme to prostě vůbec nečekali,“ řekla eXtra.cz. „Vůbec jsme to neplánovali. Jako první jsem to řekla kamarádce, aby mi poradila, jak to vlastně mám říct manželovi,“ líčila své první pocity slavná účastnice Výměny manželek. Na miminko se ale maminka téměř dvouleté Dominiky moc těší.

Kvůli Marianovi a i kvůli tomu, že už holčičku mají, by si přála chlapečka. Manželé úspěšně oslavili první rok od svatby – večeří a romantickou nocí. Iva ale přiznává, že na rozdíl od prvního těhotenství, kdy byla velmi náruživá, ji teď hormony zavály na opačnou stranu a ona zvláštní zájem o sex nemá.

Dvojice si každopádně kvůli Výměně manželek zažila svoje a Iva už by se dle svých slov přes finanční odměnu znovu nezúčastnila.

Mohlo by vás zajímat

Další články