Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Těhotná Gabriela Soukalová si začíná zoufat: Malé se pořád nechce ven

Krásná Gabriela Soukalová se chystá na porod.
Zdroj: Se souhlasem Gabriely Soukalové
instagram

Těhotná Gabriela Soukalová (31) se svěřila, že se holčičce nechce ven. Na velkou událost se ale už Gábina připravuje. Těhotná Lela Ceterová (31) vyrazila se svým mužem, MMA bijcem Karlosem Vémolou (36), na dovolenou. Zpěvačka Tereza Kerndlová (34) je v Česku, své křivky vystavila na traktůrku. Simona Míková (30) ze Svateb ukázala tělo v plavkách. 

Gabriela Soukalová se chystá na porod

Těhotná moderátorka Gabriela Soukalová se malé dcerušky již nemůže dočkat, té je ale v bříšku maminky zřejmě pořád velmi dobře. "Nějak se té naší malé pořád nechce ven, a tak jsem se zatím zašla nechat rozmazlit. Až vykoukne, snad ocení, jak důkladně jsem se na tu velkou událost jejího narození připravila. Ještě tatínek aby se šel nechat zastřihnout," uvedla úsměvně na sociálních sítích.

Těhotná Lela Ceterová vyrazila k moři

Lela Ceterová a Karlos Vémola vyrazili k moři, odkud poslali svým fanouškům pozdravy. "Těhotenství je výjimečné období v životě ženy. Naše myšlení má velký vliv na to, jak se cítime. Miminko v bříšku velmi vnímá slniečko, vodu a relax. Z dovolené mám opravdu radost," uvedla k rozsáhlejšímu příspěvku Lela Ceterová.

Tereza Kerndlová sedla na traktor v plavkách

Zpěvačka Tereza Kerndlová je na skok v Česku, odkud svým fanouškům poslala pozdrav opět v plavkách. Za sebou však Tereza tentokrát nemá moře, ale zahradu, kterou zřejmě posekala traktůrkem. "Život na vesnici je taky fajn," napsala Tereza.

Simona ze Svateb ukázala skvostnou postavu

Půvabná nevěsta z první řady show Svatba na první pohled Simona Míková potěšila své fanoušky fotkami v plavkách. "Pár fotek ze zádi lodi. Za normální holky je moje heslo," napsala ke snímkům z dovolené.

Související články

Další články