Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Těhotná Farna ozdobou večera: Kdo na předávání cen Anděl zářil a kdo se měl raději schovat?

+ Dalších 39 fotografií
móda
Letošní předávání cen Anděl je za námi a uteklo jako mrknutím oka. Ačkoliv se jedná o večer, kdy se oceňuje především hudba, české celebrity vynesly modely, jimž by byla škoda nevěnovat alespoň trochu pozornosti. Nepochybně největším překvapením a ozdobou večera byla těhotná Ewa Farna (25), která kvůli bříšku zvolila volné červené šaty. Kdo další zářil a kdo naopak měl zvolit jiný outfit?

Ceny Anděl, které naprosto ovládla Barbora Poláková a skupina Lucie, byly nejen pastvou pro uši, ale i pro oči. Kromě skvělé české hudby totiž celebrity ukázaly i róby a obleky, ve kterých vypadaly skvěle. I přesto, že většina z nich už ví, jak se na akci takového formátu obléknout, někteří slavní to jednoduše nevychytali a přišli oděni tak, že z nich nejednomu z hostů šla hlava kolem.

Těhotná Ewa Farna si kvůli velkému bříšku ještě nějakou dobu róbu neoblékne. Přišla však ve splývavých červených šatech a vypadala skvěle. Jindy dokonale vypadající Markéta Konvičková přišla v bílé róbě, ve které vypadala jako kopeček šlehačky a doplnila ji o obří stříbrné boty. Zpěvačka Sharlota vynesla atypické černé šaty se zlatými detaily a svůj look perfektně doladila slušivou parukou.

Kdo další svůj look doladil do posledního detailu a kdo naopak nevychytal ani jediný detail? Na fotografie těch nejzajímavějších modelů se můžete podívat v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články