Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Těhotná Ewa Farna míří na svůj koncert: Fanoušci jí spílají kvůli očkování

Ewa Farna získala hlavní trofej.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
Naštvaní fanoušci

Zpěvačka Ewa Farna se vzhledem k očekávání příchodu druhého potomka pomalu, ale jistě připravuje na plánovanou hudební pauzu. Rozhodla se ale, že své fanoušky nenechá čekat a po dvou letech odpírání dokončí své turné Málo se známe. Bohužel vzhledem k vládním opatřením ČR nebudou koncerty přístupné všem, kdo se na její vystoupení již dlouho těší. Navíc byly kulturní akce omezeny na 1000 účastníků.

„Vážení návštěvníci, po pečlivé analýze celkové situace jsme se rozhodli, že v souladu se všemi platnými opatřeními Vlády ČR dokončíme poslední turné Málo se známe v naplánovaných termínech,“ uvedla Ewa Farna na Facebooku. Toto prohlášení fanoušci zpěvačky s polskými kořeny jistě s nadšením uvítali, mnohým ale záhy zmizel úsměv ze rtů. Odpírači očkování totiž Ewu Farnou na pódiu neuvidí.

Jen pro očkované

„Hudba nemá rozdělovat, a přesto jsme rozhodnutím vlády postaveni před situaci bez dobrého východiska. Návštěvníkům, kteří nesplňují nová vládní nařízení (tedy nejsou očkováni), se tímto velice omlouváme,“ uvedla Ewa s tím, že neočkovaní fanoušci mají plný nárok na vrácení peněz za zakoupené lístky. Své peníze ovšem nemají žádat po pořadateli, ale musí se obrátit přímo na ministerstvo financí.

Lidé Ewě spílají

Těhotná Ewa Farna teď bohužel musí pod oficiálním vyjádřením na sociálních sítích čelit mnoha rozlíceným komentářům. Naštvaní fanoušci se rozhodli nenechat si nastalou situaci líbit. „Proč se nevykašlete na vládu a nepostavíte se teto šikaně, která je navíc protiprávní a diskriminační? Proč nepustíte všechny bez ohledu na očko/neočko a všechny s platným testem? Tím zaručíte, že jsou lidé zdraví. Takhle tam pustíte třeba nakažené očkované a zdraví neočkovaní budou sedět doma na zadku! Vážně vám tleskám,“ ozvala se jedna z komentujících.

Mezi řadou rozlícených komentujících, kteří požadují přesunutí koncertů, se našli i ti, kteří se Ewy zastávají. „Chápe tady někdo vůbec, že Ewa už to nemůže přesouvat z důvodu mateřských povinností, které ji brzy čekají s druhým dítětem? Vůbec to s očkováním nemá nic společného, že by dělali rozdíly. Přeji hodně zdraví a brzký návrat zpět,“ napsala jedna z žen, které se dokonce dostalo od zpěvačky děkovné reakce.

Další komplikace

Ewa se teď navíc musí popasovat s faktem, že vláda vyhlásila nouzový stav a od pátečního večera zakázala kulturní akce nad 1000 účastníků. To ale Ewě nevzalo vítr z plachet a v sobotu 27. 11. večer se můžou diváci těšit na její koncert v Karlových Varech. "Směr Karlovy Vary, koncert dneska," vyhlásila na svém instagramu.Související články

Další články