Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Těhotná Ewa Farna a její ex Tomáš Klus: Bývalí partneři si vybrali chotě ze STEJNÉ KAPELY!

+ Dalších 123 fotografií
PARADOX
Je to možná až paradoxní, ale bývalé partnery Ewu Farnou (25) a Tomáše Kluse (32) nepojí jen někdejší vztah, ale i jejich drahé polovičky. Obě totiž pocházejí z totožného prostředí, úplné líhně lásek pro slavné!

Jak manžel těhotné Ewy Farné (25), vlasatý "Martin Chobot"https://­www.extra.cz/te­ma/martin-chobot, tak manželka Tomáše Kluse (32) Tamara Klusová patří k zakládajícím členům kapely Preweet, což je velmi vtipná náhoda. Právě prostředí hudebního bandu je nasměrovalo na cestu k jejich budoucím partnerům.

„Kapela Preweet zřejmě měla sloužit jako líheň budoucích partnerek a partnerů celebrit. Nejdřív Tamara, teď Kowboj (Martin Chobot – pozn. red.),“ napsal publicista Jan Martínek na sociálních sítích v době, kdy prasklo, že Ewa začala randit s Martinem.

Tamara Klusová v rock/pop/metalové kapele Preweet, vzniklé v roce 2003, fungovala jako zpěvačka, Martin Chobot, jak jinak, hrál na kytaru. Mezi původní členy patří ještě tři pánové, takže pokud má nějaká známá a fešná zpěvačka touhu se vdávat, může to zkusit. Vždyť dva proslavení členové někdejší studentské skupiny už prokázali, že jsou velmi plodní!

Mohlo by vás zajímat

Další články