Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Těhotná Emma Smetana už to má za pár: Promluvila o jménu pro dítě i krizi s Jordanem

Emma Smetana
Zdroj: Se souhlasem E. Smetany / koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
zpověď
Uznávaná moderátorka a zpěvačka Emma Smetana (33) se zanedlouho stane dvojnásobnou maminkou. Se svým partnerem Jordanem Hajem (32) mají již čtyřletou dcerku Lennon Marlene, ze které se brzy stane velká sestra. Půvabná Emma nechala nahlédnout do svého soukromí, rozpovídala se o výběru jména pro miminko, ale také krizi s Jordanem.

Emma Smetana (33) už na svět brzy přivítá druhého potomka. S Jordanem Hajem, se kterým má již čtyřletou Lennon Marlene, trávili poslední týdny na Bali, odkud posílali krásné snímky a momenty, na které jen tak nezapomenou.

Už jsou ale zpět v Česku a Emma se rozhodla, že nechá fanoušky nahlédnout trošku hlouběji do jejího soukromí. "10 dní zpátky doma, asi už se pomalu aklimatizujeme. A tak si zase po čase můžeme dát dobrodružnou disciplínu 'ask me' aneb zajímá mě, co vás zajímá," vzkázala sledujícím.

Jméno pro miminko

Jak to má Emma s výběrem jména pro miminko? Dokonce bude mít dvě. "Myslíme si, že ho máme vybrané. Ale jestli máte nápady (unisex nápady), sem s nimi. Ještě řešíme prostřední jméno," svěřila se.

O partnerské krizi

Mezi dotazy padla i otázka, zda někdy zažili s Jordanem partnerskou krizi. "Samozřejmě. Mnohokrát, nespočetněkrát. Bez krize se neověří pevnost žádného pouta. Čím víc (překonaných) krizí, tím líp," prozradila fanouškům, kterým svěřila i to, čeho si na Jordanovi váží nejvíce. "To se sem nevejde. Má obrovské srdce, miluje velkoryse, bezpodmínečně. Neznám lepšího tatínka. Neznám všestranně talentovanějšího člověka."

"Asi nikdo by mě po 13 letech vztahu nedokázal kdykoliv uvrhnout do záchvatu smíchu. I když jsem třeba uražená. Je statečný, loajální, noblesní. Je to princ a byl by skvělej prezident," svěřila se Emma dojemnými slovy směrem k Jordanovi, který aktuálně dotáčí hlavní roli v celovečerním filmu, kvůli kterému se vrátili z Bali.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy