Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Těhotná Emma Smetana ukázala ROSTOUCÍ PRSA A POŘÁDNÝ PUPEK: Tady roste malé Smetaňátko!

Bývalá moderátorka se umí pěkně odvázat.
+ Další 2 fotografie
Jako pyšná nastávající maminka se chtěla bývalá moderátorka Emma Smetana (28) pochlubit svým rostoucím bříškem. Nejenže se vyfotila bez make-upu, ale dokonce předvedla nejen velký pupek, ale taky prsa nalitá mlékem. Její snoubenec Jordan Haj (28) se ale má.

V minulosti byla Emma spíš jako ledová královna, ale během těhotenství se pořádně odvázala a ukázala toho opravdu hodně. Už je v šestém měsíci těhotenství, tak je jasné, že její břicho nebude ploché jako přistávací dráha, ale stále se může pyšnit tím, že se jí nic kromě pupku a ňader nezvětšilo.

Vzdouvající se prsa uvázala jen nedbalou podprsenkou a bylo znát, že o nějaké to číslo se zvětšila. Na zpěvačce je vidět, že je na zvětšující se postavu náležitě pyšná a klidně by takhle odhalená chodila pořád. Přeci se nemá za co stydět, když pod srdcem nosí vytoužené miminko.

Malé Smetaňátko by se mělo narodit v prosinci v porodnici v Podolí. Takže nastávající rodiče budou mít snad ten nejkrásnější dárek pod vánočním stromečkem. Tak snad se Emma ještě do té doby pochlubí dalšími odhalenými fotkami.

Mohlo by vás zajímat

Další články