Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Těhotná Dáša (14) už nemohla dál mlčet: Řekla pravdu o biologickém otci svého dítěte

Těhotná Dáša (14) už nemohla dál mlčet: Řekla pravdu o biologickém otci svého dítěte
Zdroj: vkontakte
+ Dalších 5 fotografií
šílené
Teprve čtrnáctiletá dívka z Ruska je těhotná. Šokující příběh se na povrch dostal už v lednu. Dáša od té doby zarytě tvrdila, že miminko čeká s desetiletým Ivanem. Jenomže po návštěvě urologa bylo jasné, že to nemůže být pravda. Chlapci se totiž netvoří spermie. Nastávající maminka už to nevydržela a řekla pravdu: znásilnil ji 16letý tlustý mladík!

Příběh čtrnáctileté Dáši, jenž je i na ruské poměry šílený, pokračuje smutným přiznáním. "Tady je dlouho očekávaný příspěvek o biologickém otci," napsala nastávající maminka na své sociální sítě.

Dívka i po urologickém vyšetření, které ukázalo, že se mu netvoří spermie, dál označovala za údajného otce desetiletého Ivana. Po čtyřech měsících zatloukání ale otočila a řekla pravdu.

„Je to pro mě bolestivé, dlouho jsem se přes to nemohla přenést a zanechalo to bolest v mé duši. Byla jsem znásilněna. Neřeknu vám, co se přesně stalo, protože vzpomínat na to je pro mě příliš velké utrpení,“ svěřila Dáša desetitisícům svých fanoušků.

V osudnou chvíli se prý nedokázala vůbec bránit. Když to skončilo, dlouho ji svíral strach. Proto všude rozhlašovala, že dítě čeká s Ivanem. "Nedokázala jsem to nikomu říct," vysvětlila s tím, že nakonec o hrůzném zážitku řekla alespoň své mamince.

Násilník je na svobodě

Znásilnit ji měl šestnáctiletý mladík, jenž chodí na jinou školu. "Na svůj věk byl vážně velký a tlustý. Mám obrovský strach, že ho jednoho dne potkám ve městě," prozradila Dáša v slzách.

Policie už totožnost agresora zná, zatím ho však vyšetřuje na svobodě. Jasno bude po testech DNA, které proběhnou po dívčině porodu. Dáša nicméně o znásilnění promluvila už dřív, aby ho vzápětí popřela. Tehdy médii proběhla informace o tom, že jí takhle ublížil patnáctiletý Stefan.

Otazníky se ale vznáší nad vztahem Dáši a Ivana. Po zásadním přiznání si dívka smazala profily na všech sociálních sítích, asi aby předešla internetové šikaně.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy