Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Těhotná Daria (14) tvrdila, že otcem dítěte je desetiletý chlapec: Podle policie je vše jinak

Zdroj: Instagram/@18_uverdig_iv18_
+ Dalších 7 fotografií
vyšetřování
Ve třinácti otěhotněla, ve čtrnácti už zná její příběh celý svět. Daria Sudnishnikova se ve svém útlém věku stane matkou a už od počátku tvrdila, že otcem jejího miminka je teprve desetiletý Ivan. Lékařská vyšetření ale prokázala, že chlapec ještě není plodný a policie proto nyní vyšetřuje patnáctiletého chlapce.

Daria Sudnishnikova se přes noc stala dívkou, kterou zná celý svět. Ruská školačka ve svých třinácti letech otěhotněla. Nedávno oslavila čtrnácté narozeniny a zarytě tvrdí, že otcem jejího dítěte je teprve desetiletý Ivan. Lékařská vyšetření ale prokázala, že tomu tak rozhodně být nemůže.

Pochybnosti o údajném otcovství měla i veřejnost. Policie vzhledem k vyšetřování přikázala lékařská ošetření, která ukázala pravdu. Ivan podle urologa ještě není plodný, a tudíž otcem dítěte není. Ruské deníky a weby informují o tom, že policisté už vyšetřují jiného chlapce.

Skutečným otcem dítěte má být podle ruských médií patnáctiletý Stefan. V Rusku je sex povolen od šestnácti let, a proto je v průšvihu nejen on, ale i nastávající matka Daria. Sám desetiletý Ivan přitom věřil, že miminko je skutečně jeho.

Sláva založená na skandálu

Daria Sudnishnikova se rozhodla, že si na svém těhotenství postaví slávu. V televizním rozhovoru sdělila, že na Instagramu jí výrazně přibylo sledujících a prý se nebude bránit spolupráci se všemožnými známými značkami. Ze skandálu, jakým její otěhotnění je, si vůbec nic nedělá, naopak na něm hodlá bohatnout.

Školačku v rozhodnutí nejít na potrat a dítě vychovávat podporuje i její matka, která je ovšem v posledním stadiu rakoviny. Ačkoliv ví, že pro svou dceru tady dlouho nebude, chce jí a jejímu miminku být oporou co nejdéle.

Související články

Další články