Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Počasí Jana Paurová Bohumín

Nejnovější kauzy

Těhotná Daria (14) šla s pravdou ven: Ivan (10) není otcem dítěte, prý byla znásilněna

Zdroj: Instagram/@18_uverdig_iv18_
+ Dalších 7 fotografií
skandál
Ruskem hýbe případ otěhotnění teprve třináctileté dívky. Daria Sudnishnikova, která nedávno oslavila čtrnácté narozeniny, od počátku tvrdila, že otcem jejího dítěte je desetiletý Ivan. Lékařské testy prokázaly, že chlapec ještě není plodný. Policie se proto začala zabývat jiným, patnáctiletým hochem. Daria nakonec kvůli nátlaku šla s pravdou ven a tvrdí, že byla znásilněna.

Ruská školačka Daria Sudnishnikova ve svých třinácti letech přišla do jiného stavu. Nedávno oslavila čtrnácté narozeniny a během pár měsíců se stane matkou. Původně tvrdila, že dítě počala s teprve desetiletým Ivanem, ukázalo se ale, že to není pravda.

Urolog prokázal, že Ivan ještě není plodný. Policie se proto začala zabývat patnáctiletým chlapcem, kterého ruská média nazývají Stefan. Daria se vzhledem k nově prokázaným faktům rozhodla jít s pravdou ven a vyšetřovatelům řekla, že ji Stefan znásilnil.

Sám desetiletý Ivan a dokonce i jeho matka věřili tomu, že otcem dítěte je skutečně on. Informace, že tomu tak není, je ale pro oba nepochybně velkou úlevou, jediný, komu pravda přitížila, je Daria. Ta se snaží být hvězdou Instagramu a tvrzením, že dítě zplodila s Ivanem, se prý chtěla chránit.

Trest

Policie by brzy k případu měla sdělit další informace. Patnáctiletý Stefan, který měl Dariu k pohlavnímu styku donutit pod pohrůžkou násilí, je nyní podezřelý ze znásilnění a bylo mu nařízeno domácí vězení.

Dariu v rozhodnutí miminko porodit a vychovávat podporuje její matka, ta ale trpí rakovinou v posledním stadiu a příliš času na tomto světě jí dle vlastních slov už nezbývá. Dívka tak může nejen na dítě ale i na soudní spory zůstat téměř sama.

Související články

Další články