Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Těhotná bývalka FattyhoPillowa se rozjela: Syna budu klidně kojit až do základky

+ Dalších 22 fotografií
Přiznání
Před více než rokem se rozešli a každý šel svou vlastní cestou. FattyPillow (26) je stále vysmátým youtuberem, ale jeho bývalce Sáře Holanové podle některých fanoušků občas přeskakuje. Dokladem má být třeba nedávná zpověď o přípravách na porod. Těhotná bojovnice za dobré zacházení se zvířaty plánuje syna kojit až do nástupu na základní školu!

Bývalá přítelkyně známého youtubera FattyhoPillowa je těhotná a rodit bude co nevidět. Sára Holanová proslula jako bojovnice proti psím množírnám a všechno nasvědčuje tomu, že do péče o miminko bude ještě zapálenější.

Těhotná Holanová nedávno prozradila podrobnosti o přípravách na porod. „Chci přirozený porod, bez medikace a podobných blbostí, který si prostě vydupu, používat látkové pleny, pratelné ubrousky a rozložitelný prací prášek. Používat pouze přírodní netestovanou kosmetiku a příkrmy dělat domácí. Kojit dítě klidně do nástupu na první stupeň základní školy,“ prohlásila Sára na Instagramu.

Některá vyjádření Sáry o těhotenství a mateřství jsou přinejmenším poněkud zvláštní. Už dřív třeba prohlásila, že bude se svým synem oslavovat jeho první erekci. A nejenom fanoušci si klepou na čelo!

„Budu ho stravovat vegansky, učit ho respektu k přírodě, zvířatům a budování vztahu ke třídění odpadu a neplýtvání. A tak to prostě je a bude, a pokud se to někomu nelíbí, tak si to aplikujte na svoje děti jinak, jen si jim klidně na prdel dávejte parabeny, plastové chemicky vybělené jednorázovky, krmte je příkrmama s konzervanty a barvičkama, ale mně do toho nekecejte, já vám taky nekecám do života a vašich rozhodnutí,“ dodala rázně.

Tak snad do porodu ani během něj nenastanou žádné komplikace!

Mohlo by vás zajímat

Další články