Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Těhotná Borhyová vymýšlí jméno pro dítě: Za její nápady by si chudáka dítě spolužáci ve škole zotročili

Lucie má ráda exotiku, zvláště ve jménech.
Zdroj: herminapress.cz

Termín porodu se těhotné moderátorce Televizních novin Lucii Borhyové (35) už kvapem blíží, ale stále ještě nemá vybrané jméno pro svého druhého potomka. S přítelem Michalem Hrdličkou (24) se stále nemohou shodnout na jméně. Pokud by si Lucie prosadila svoje nápady na jméno pro kluka, litujeme ho už teď.

Borhyová má prvního syna Lucase s Řekem, takže je trošku exotické jméno na místě. Jenže druhé dítě dostane příjmení po otci, tedy Hrdlička, a k tomu by se mělo jméno vybírat obzvlášť opatrně. Lucie má bohužel slabost právě pro nezvyklá jména, a tak reportérovi Super.cz prozradila, že pro chlapce ji napadly varianty Nathan nebo Diego.

Ještěže má sporťák Hrdlička silné slovo a nápady své partnerky dokázal okamžitě smést ze stolu. Nathan i Diego Hrdlička zní příšerně a nechtějme vědět, jak by se ke klukovi s takovýmto jménem choval třeba nevrlý spolužák jménem Petr Novák. Třeba děti Zuzany Belohorcové mají jediné štěstí, že teď žijí v Americe. Ani jména jako Salma (Hájek) a Nevio by na klasické české základní škole asi nebyla mezi ostatními vrstevníky oblíbená.

Související články

Další články