Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Těhotná Borhyová vymýšlí jméno pro dítě: Za její nápady by si chudáka dítě spolužáci ve škole zotročili

Lucie má ráda exotiku, zvláště ve jménech.

Termín porodu se těhotné moderátorce Televizních novin Lucii Borhyové (35) už kvapem blíží, ale stále ještě nemá vybrané jméno pro svého druhého potomka. S přítelem Michalem Hrdličkou (24) se stále nemohou shodnout na jméně. Pokud by si Lucie prosadila svoje nápady na jméno pro kluka, litujeme ho už teď.

Borhyová má prvního syna Lucase s Řekem, takže je trošku exotické jméno na místě. Jenže druhé dítě dostane příjmení po otci, tedy Hrdlička, a k tomu by se mělo jméno vybírat obzvlášť opatrně. Lucie má bohužel slabost právě pro nezvyklá jména, a tak reportérovi Super.cz prozradila, že pro chlapce ji napadly varianty Nathan nebo Diego.

Ještěže má sporťák Hrdlička silné slovo a nápady své partnerky dokázal okamžitě smést ze stolu. Nathan i Diego Hrdlička zní příšerně a nechtějme vědět, jak by se ke klukovi s takovýmto jménem choval třeba nevrlý spolužák jménem Petr Novák. Třeba děti Zuzany Belohorcové mají jediné štěstí, že teď žijí v Americe. Ani jména jako Salma (Hájek) a Nevio by na klasické české základní škole asi nebyla mezi ostatními vrstevníky oblíbená.

Mohlo by vás zajímat

Další články