Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Těhotná bestie, která utýrala Marečka (†3) znovu v tom: Zasloužíš si smrt, vzkazují lidé!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 29 fotografií
zrůdy
Českem otřásla zpráva o těhotenství Simony T., která nechala svým přítelem Josefem K. utýrat syna Marečka (†3). Ten podle svědků, kteří ho 14. února viděli v zuboženém stavu na hřišti, umíral v bolestech dva dny. Lidé se shodli na tom, že Simona by dítě mít neměla. Jí i jejímu partnerovi přejí smrt a doufají, že se miminko dostane k lidem, kteří mu nic neudělají.

Zpráva o těhotenství Simony T. nejdříve působila jako obyčejný výmysl lidí, kteří se snaží na internetu vyvolat diskuzi. Poté, co bylo potvrzeno babičkou utýraného Marečka, se ale Češi začali skutečně bát. Podle nich by totiž miminko dopadlo stejně jako tragicky zesnulý chlapeček.

Jen krátce po smrti malého Marečka internetem kolovaly zvěsti, že Simona T. a její přítel Josef K. se chlapečka chtěli zbavit, aby si mohli pořídit společné dítě. Josef prý Marečka dokonce nesnášel. Když se roznesla zpráva o tom, že Marečkova babička potvrdila Simonino těhotenství, lidé se neudrželi. "Bych je popravil oba veřejně," píše jeden z komentujících. "Zastřelit! Oba," píše další.

Jiní z komentujících se však bojí především o dítě, které by v Simoninou rukou mohlo skončit stejně nešťastně jako právě Mareček. "To dítě jí okamžitě vzít," zní v komentářích od bezpočtu lidí. Jak bude o dítě postaráno, je zatím otázkou času, je ale jisté, že lidé nikdy mlčet nebudou a zasadí se o to, aby bylo miminko Simoně okamžitě odebráno.

Na komentáře lidí, kteří jsou celou situací velmi šokováni, se můžete podívat v galerii. Souhlasíte s nimi?

Související články

Další články