Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Těhotná Bára Strýcová se ukázala v bikinách. Úspěšná tenistka vypadá skvěle

Těhotná Barbora Strýcová se ukázala v bikinách
Zdroj: se souhlasem B. Strýcové, koláž eXtra
těhotenství

Barbora Strýcová (35) se brzy stane maminkou. Radostnou novinku oznámila Bára na sociálních sítích. Česká tenistka nedávno oznámila konec kariéry během emotivní tiskové konference. Nyní už se může plně soustředit na novou etapu. S partnerem Petrem Matějčkem čeká syna.


Bára Strýcová přivede za pár měsíců na svět svého prvního potomka. V několika rozhovorech prozradila, že se na chlapečka s partnerem Petrem Matějčkem, který je šéfredaktorem magazínu Esquire, velmi těší.

"U nás v rodině jsou jen holčičky, takže jsem si myslela, že to bude zase holčička. Jsem ráda, že je to chlapeček, protože bude v rodině aspoň nějaký chlap a ty holčičí slepičí věci trošku rozbije,“ prozradila tenistka před časem pro Super.cz.

Nutno podotknout, že Báře těhotenství sluší. I ona využila horké letní dny a vplula do plavek, aby si užila hotelový bazén.

To, že je těhotná, zjistila v Austrálii. Podle svých slov si dítě pár přál, ale stoprocentně ho neplánoval. Na těhotenství se Strýcová snaží připravit nejlépe, jak dovede.Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy