Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Těhotná Bára Strýcová se ukázala v bikinách. Úspěšná tenistka vypadá skvěle

Těhotná Barbora Strýcová se ukázala v bikinách
Zdroj: se souhlasem B. Strýcové, koláž eXtra
těhotenství

Barbora Strýcová (35) se brzy stane maminkou. Radostnou novinku oznámila Bára na sociálních sítích. Česká tenistka nedávno oznámila konec kariéry během emotivní tiskové konference. Nyní už se může plně soustředit na novou etapu. S partnerem Petrem Matějčkem čeká syna.


Bára Strýcová přivede za pár měsíců na svět svého prvního potomka. V několika rozhovorech prozradila, že se na chlapečka s partnerem Petrem Matějčkem, který je šéfredaktorem magazínu Esquire, velmi těší.

"U nás v rodině jsou jen holčičky, takže jsem si myslela, že to bude zase holčička. Jsem ráda, že je to chlapeček, protože bude v rodině aspoň nějaký chlap a ty holčičí slepičí věci trošku rozbije,“ prozradila tenistka před časem pro Super.cz.

Nutno podotknout, že Báře těhotenství sluší. I ona využila horké letní dny a vplula do plavek, aby si užila hotelový bazén.

To, že je těhotná, zjistila v Austrálii. Podle svých slov si dítě pár přál, ale stoprocentně ho neplánoval. Na těhotenství se Strýcová snaží připravit nejlépe, jak dovede.Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy