Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Těhotná Arichteva: Takhle se rozloučila s Markem Lamborou a vysvětlila, proč ve Slunečné končí

Veronika je krásná těhulka.
Zdroj: se souhlasem V. Arichtevy / foto Kateřina Nováková
+ Dalších 11 fotografií
těhotenství
Veronika Arichteva (33), která je v pátém měsíci těhotenství, oznámila, že chce skončit s natáčením Slunečné. Vzhledem k jejímu stavu a epidemii koronaviru se to dá pochopit. Krásná Veronika, která od oznámení těhotenství sdílí jeden krásný těhotenský snímek za druhým, na svém Instagramu vysvětlila, co ji k ukončení natáčení vede a jak se rozloučila s kolegou Markem Lamborou.

Veronika Arichteva hraje ve Slunečné dnes už bývalou partnerku Marka Lambory Denisu. S její postavou se ale budou muset diváci rozloučit. Veronika s manželem se snažili o miminko ještě před tím, než se vůbec začalo natáčet, tudíž s možným Veroničiným odchodem tvůrci, dá se říct, počítali.

Loučení s kolegy

Veronika bude podle svých slov na natáčení oblíbeného seriálu moc hezky vzpomínat. "Děkuju ti, @mareklambora, vlastně za celý natáčení. Myslím, že líp se rozloučit nemůžu," napsala Veronika k příspěvku, v němž sdílela video z jedné ze scén. V ní Marek alias Janek sexuchtivou Denisu slušně odmítl. "Takovej fakof," poznamenala herečka.

Zodpovědná maminka

Nastávající maminka vysvětlila důvody, proč už raději chce být v klidu a vyhýbat se pravidelnému kontaktu s lidmi. "Rozhodla jsem se být zodpovědná a i kvůli tomu všemu, co se v posledních měsících kolem nás děje, zbytečně neriskovat svoje (miminka) zdraví. A hlavně bych se už nevešla do záběru. Děkuju celý partě! Ráda bych řekla, že vás budu sledovat, ale tuším, že od září budu sledovat jinou love story," napsala upřímně Arichteva.

Právě na konci léta se má Veronice narodit miminko. O jeho pohlaví zatím s manželem mlčí. Jisté ale je, že těhotenství Veronice ani trochu neubírá na kráse. Naopak rozkvetla a září na dálku, což dokazují i fotky, na kterých jí to s bříškem neskutečně sluší.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy