Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Těhotná Arichteva musela manžela dlouho přemlouvat. Ani to nebolelo, přiznal její Bisi

Biser se nechal přemluvit k focení.
Zdroj: Archiv Veronika Arichteva
+ Dalších 12 fotografií
láska
Herečka Veronika Arichteva, která před nedávnem oznámila těhotenství, slaví čtyřiatřicáté narozeniny. Nastávající maminka si miminko dlouho přála. S manželem, který má už jednoho syna z předchozího vztahu, se o potomka snažili několik měsíců. Z otěhotnění své ženy měl režisér s bulharskými kořeny samozřejmě nesmírnou radost. Kvůli Veroničinu požehnanému stavu se nechal přemluvit i k aktivitě, kterou zrovna nevyhledává.

Herečka Veronika Arichteva se za režiséra provdala před sedmi lety. V posledních letech se snažili o potomka, avšak marně...

Zvažovala nabídky

Veronika kvůli plánování těhotenství zvažovala účast ve StarDance v roce 2018 i natáčení seriálu Slunečná

Miminko ale dlouho nepřicházelo, a tak se Veronika objevovala na televizních obrazovkách ještě letos. Na konci loňského roku se však manželé dočkali.

Jak sama herečka přiznala, karanténa v posledních měsících jí pomohla těhotenství dlouho tajit. Manžel herečky Biser Arichtev, se kterým se poznala při natáčení seriálu Vyprávěj, se na miminko samozřejmě také těší. Proto také udělal výjimku a stal se součástí těhotenského focení.

Manžel se nechal přemluvit

To podle jeho slov proběhlo rychle, a tak se to dalo přežít. "Nemám to focení rád. Ale tentokrát to bylo fakt rychlý a ani to nebolelo. Díky @kacanovakova," napsal "Bisi", jak mu manželka říká, ke krásnému snímku.

Fotografka Kateřina Nováková fotila Veroniku už několikrát. Pod jejíma rukama vznikly třeba i snímky zábavného tria 3v1, kde Veronika, Nikol Štíbrová (33) a Martina Pártlová pózují v ateliéru á la kuchyně.

Veronice přejeme k jejím narozeninám všechno nejlepší, a aby na konci léta přivedla na svět zdravé miminko.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy