Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Těhotná Angie Mangombe se tvrdě pustila do bio matek: To je něco tak šíleného, čertí se

+ Dalších 5 fotografií

Hrdličky Angie Mangombe a Josef Kůrka budou brzy rodiči! Prvorozený synek Rafael by měl přijít na svět začátkem července, do termínu porodu zbývá už jen 14 dní. A právě v tuto dobu nám pár poskytl rozhovor. Dvojice se rozpovídala nejen o tom, zda pociťuje před svou rodičovskou premiérou nervozitu, ale Angie promluvila i o samotném mateřství. "Jsem překvapená z těch bio matek, to je něco tak šíleného. Já jsem takovej pankáč," říká pro eXtra.cz. Budoucí maminka nafotila úchvatné poslední snímky s těhotenským bříškem.

V závěru loňského roku se hrdličky Angie Mangombe a Josef Kůrka pochlubily radostnou novinkou: očekáváním miminka. Oznámení o těhotenství tehdy zveřejnila Angie na Instagramu s dojemným popiskem. „Oba jsme vyrůstali bez mámy a bez táty. Jsme přesvědčeni o tom, že tomuhle pokladu dáme plnou rodinu a neskutečně moc lásky,“ napsala za oba. I v pozdějším rozhovoru pro eXtra.cz se pár nechal slyšet, že synovi chtějí dopřát lásku, kterou oni sami nikdy nezažili.

Angie Mangombe o těhotenství

A právě nyní se den D, tedy termín porodu, již proklatě blíží. Chlapeček Rafael by měl přijít na svět začátkem července, datum je stanovené na 3.7. 2023. Do narození synka zbývá už pouze 14 dní. Angie a Pepu jsme zastihli při příležitosti dne otevřených dveří v pražském kadeřnickém salonu Level 10 Hairsalon, v rámci kterého nám poskytli rozhovor. Angie zavzpomínala na celých 9 měsíců těhotenství. "Nechci to kazit všem budoucím matkám, takže řeknu jenom: Je to těžký, ale dá se to zvládnout," řekla na úvod s humorem.

Pociťují nervozitu před rodičovskou premiérou? "Já jsem extrémně nervózní a chceme, aby vše hladce proběhlo, bylo to za námi a byl tu Raf již s námi," odpověděl za oba Pepa. Angie se také pochlubila nejspíše již posledními snímky s těhotenským bříškem. Úchvatné fotky dala na svůj Instagram.

Pod příspěvkem stejně jako v rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že pro ni bylo těhotenství velmi náročné. "Památka na nejnáročnější období v mém životě. Většinu času se cítím fakt totálně na nic a nepřitažlivě, ale tenhle den jsem se cítila vážně skvěle! Takhle si chci tohle období pamatovat. Protože jinak Raf bude jedináček," napsala pod příspěvek.

Angie sepsula bio matky

V rozhovoru se Angie rozpovídala i o tom, že již nyní jí nedají spát bio matky. Před pár dny od nich totiž čelila kritice za to, že si krátce před narozením synka s Pepou pořídila čtyřnohého mazlíčka – koťátko. "Jsem překvapená z těch bio matek, které mě sledují. To je něco tak šíleného. Dávají mi sežrat jak kočku, tak všechno, co dělám. Já jsem prostě takovej pankáč v tomhle, že se takových věcí nebojím a moc to neřeším," rozpovídala se. Celý rozhovor si můžete přehrát v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy