Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Těhotná Aneta Krejčíková: Druhé dítě porodím doma před očima syna Bena (1)

Těhotná Aneta Krejčíková: Druhé dítě porodím doma před očima syna Bena (1)
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
plány
Teprve nedávno se veřejnost dozvěděla, že Aneta Krejčíková (28) čeká své druhé miminko. Z jejího prvního syna Bena se tak brzy stane starší bratříček. Ačkoliv herečka si na porod ještě počká, už teď má jasnou představu o tom, jak by měl probíhat - doma za přítomnosti syna, partnera a s pomocí duly.

Aneta Krejčíková je jednou z maminek, které si těhotenství velmi užívaly. Své bříško často vystavovala na odiv a po porodu se na sociálních sítích začala chlubit i svým synem Benem. Nyní herečka čeká druhé miminko a není pochyb o tom, že i toto těhotenství bude intenzivně prožívat.

Pro časopis Maminka se Aneta rozpovídala o tom, jak by chtěla, aby porod druhého dítěte probíhal. „Samozřejmě se rozhodnu, až to bude aktuální, ale strašně by se mi ten porod doma líbil. I z toho důvodu, že bych si přála, aby u toho byli Beníček a partner a bylo to v našem prostředí, byla by tam dulička, kterou jsem u porodu měla a která je naprosto úžasná, prostě bychom si to udělali podle svého,“ svěřila se Krejčíková.

Hvězda Ulice počítá i s tím, že její plány se mohou setkat s negativní odezvou. „Člověk se pak samozřejmě musí obrnit proti nátlaku okolí, protože je spousta lidí, včetně mojí rodiny, kteří s tím nesouhlasí,“ dodala. Proti domácím porodům se staví nejen lékaři, ale i široká veřejnost.

Zda se jí její přání nakonec vyplní a porod doma se vydaří, je otázkou, je ale možné, že nakonec bude rodit v nemocnici, stejně jako když přiváděla na svět syna Bena.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy