Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Těhotná Alena Šeredová prozradila sladké tajemství: Potvrdila pohlaví miminka

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
potvrzeno
Krásná Alena Šeredová (41), která se už v červnu stane trojnásobnou maminkou, potvrdila pohlaví miminka. I když se dlouho spekulovalo o holčičce, někdejší vicemiss své sladké tajemství prozradit nechtěla. Teď už je jasné, že se celá rodina těší na malou princeznu. Po dvou synech to bude pro Alenu příjemná změna.

Italská média už začátkem února spekulovala, že "Bella Alena", jak se bývalé modelce v Itálii přezdívá, nosí pod srdcem holčičku. Paparazzi ji nafotili při nákupech v Římě, kde ji ze všeho nejvíc zajímaly oblečky pro holčičku.

Klukům přibude sestřička

Sladké tajemství si ale nechávala dlouho pro sebe. Až v souvislosti s kritickou situací v Itálii a zároveň při příležitosti MDŽ sdílela Alena (41) na Instagramu fotografii, kterou okomentovala slovy "Já se o tebe postarám, princezno". Už tedy bylo všem jasné, že k synům Louisovi a Davidovi přibude na přelomu jara a léta holčička.

Tatínkem Alenina třetího potomka je italský bankéř Alessandro Nasi, který pochází z jednoho z nejbohatších a nejvlivnějších rodinných klanů v Itálii. Alena tedy nemusí mít o budoucnost svou ani svých dětí strach. I když v minulosti prozradila, že se o sebe a svou rodinu vždycky dokáže postarat a že hodně šetří, už teď je jasné, že malá princezna se narodí do přepychového luxusu.

Těhotná v karanténě

V souvislosti s pandemií koronaviru v Itálii, kde je stále situace nejdramatičtější, Šeredová nedávno pro eXtra prozradila, jestli se nákazy bojí. Z počátku března ještě nemluvila o strachu ani panice, po pár dnech ale přiznala, že je situace v Itálii opravdu zlá a poslala vzkaz všem Čechům. Ona sama nemůže do Česka kvůli nařízené karanténě odletět. Se svou českou rodinou se tedy zřejmě uvidí až po porodu, kdy za ní její rodiče přiletí do Turína.

Související články

Další články