Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Těhotná Alena Šeredová o situaci v Itálii: Je to opravdu zlé, užívejte si bezpečí v Česku

Zdroj: Archiv Aleny Šeredové/profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
pravda
Modelka a někdejší vicemiss Alena Šeredová (41) se v nedávném rozhovoru pro eXtra svěřila, že se snaží nepanikařit a že se jí opatření související s šířícím se koronavirem nijak zvlášť nedotýkají. Až na uzavřené školy a školní kroužky nijak dramaticky situaci nevnímala. Jak ale víme, epidemie koronaviru v Itálii nabírá na obrátkách. Na následky nákazy tam k úterku zemřelo již 631 lidí. Těhotná Češka, žijící v Turíně, nyní prozradila, že situace v Itálii je opravdu špatná.

Mnoho Čechů stále neví, jestli se má šíření koronaviru obávat, či jde o nafouklou bublinu, která za pár týdnů zase splaskne. Počty obětí v Itálii, která je epicentrem nákazy v Evropě, se každým dnem zvyšují. Zatímco pro obyvatele cizích zemí jsou to jen čísla, v Itálii znamenají krutou realitu, se kterou se především tamní zdravotníci denně setkávají.

Přiznává, že situace je špatná

Alena Šeredová (41), která žije s rodinou na severozápadě země ve městě Turín, ještě před více než týdnem nepodléhala panice. „Nákazy se nebojím. Snažíme se tím nenechat příliš omezit a rozhodně nepanikaříme,“ prozradila eXtra.cz Alena. Kromě toho, že mají její dva synové prázdniny, se jí situace nijak nedotýkala.

Pod příspěvkem, který Alena sdílela před třemi dny na svém Instagramu, ale prozrazuje, že situace v Itálii je opravdu špatná. Na otázku jedné z jejích sledujících, zda "je to s Covidem v Itálii opravdu taková síla nebo nás tu v ČR masírují", odpověděla Alena stručné "Bohužel". Dále Alena, která v červnu čeká holčičku, poslala Čechům vzkaz. "V ČR jste v bezpečí, tak si to zatím užívejte," dodala maminka synů Louise a Davida.

Uvězněná v Itálii

I když v rozhovoru pro eXtra tvrdila, že cestu do Česka neplánuje, jelikož to v jejím stavu lékař nedoporučuje, ve vláknu komentářů pod již zmíněným příspěvkem odpovídá Dagmar Havlové na její gratulaci k těhotenství. "Tak snad se brzy uvidíme. Nějak se nám ty tvoje únikové výlety komplikují... tak snad brzy," napsala Šeredová, která je aktuálně v Itálii, jež vyhlásila karanténu v celé zemi, doslova uvězněná.

Související články

Další články