Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Těhotná Agáta: Zvěčnila se nahá a Žilková tvrdí, že miminko vypadá úplně jako Soukup

Agáta Hanychová a Soukupovi to slušelo.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
těhotná hanychová

Těhotná Agáta Hanychová (37) si dopřála thajskou masáž a při té příležitosti se na Instagramu zvěčnila nahá. Její maminka Veronika Žilková následně ve společném živáku propálila, že z 3D ultrazvuku je evidentní, že Agáta pod srdcem nosí Soukupovu kopii.

Agáta Hanychová prožívá poslední týdny těhotenství, které jsou, jak každá matka dobře ví, velmi náročné. Dopřála si proto zaslouženou thajskou masáž a při té příležitosti se zvěčnila nahá před zrcadlem. "Jsem ráda, že už mám tak velkého chlapečka, že jde na masáž vedle sám. A teď jdu já," okomentovala storíčko na Instagramu.

Dotčenou masáž následně rozebírala se svou maminkou Veronikou Žilkovou ve společném živáku. Tam přišly na přetřes i různá témata týkající se Agátina vysokého stupně těhotenství. Protože jsou obě pověrčivé, shodly se na tom, že je rozumné držet se babských rad a zvyků. Jako například nemít doma pro miminko nic připravené, dokud se nenarodí. A raději si to u někoho schovat.

Pyšná budoucí babička také propálila, že soudě podle 3D ultrazvuku je už teď jasné, komu bude očekávaná holčička podobná. Růžena, jak jí říká Žilková, je prý celý tatínek, mediální magnát Jaromír Soukup. "Tys ten ultrazvuk lidem neukázala, ale Růžena je úplná Soukupova kopie. Jak kdyby zabořil obličej do sněhu. Ta podoba je neuvěřitelná," dobírala si herečka dceru.

Sám Soukup má teď ovšem trochu jiné starosti. Podle našich informací se potýká s dluhy ve výši třiceti milionů a handrkuje se s naštvanými věřiteli, jak jsme psali.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy