Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Těhotná Agáta Hanychová: Dělá se jí zle, všechno jí páchne a břicho má jak v 8. měsíci

Zamilované hrdličky Agáta Hanychová a Jaromír Soukup.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Těhotenství

Agáta Hanychová (37) zažívá s Jaromírem Soukupem (53) šťastné období. Jak už ví celé Česko, očekávají společného potomka. Jak v pořadu Agáta Jaromíra Soukupa sama influencerka prozradila, třetí těhotenství je pro ni náročné a převažují u ní nevolnosti. 

Nevolnosti jsou hlavním problémem, který trápí Agátu Hanychovou v průběhu jejího třetího těhotenství. Nedávno v pořadu Agáta Jaromíra Soukupa oznámila, že čeká s mediálním magnátem dítě, a zodpovídali i dotazy fanoušků.

„Jsem šťastná, že si nemusím dávat bylinky před břicho a můžu si oddechnout. Poslední dobou mi smrdělo i jídlo, které jsi tu vařil. Bylo to na mně několikrát vidět, když jsi z něčeho vařil, třeba ty houby. Divím se, že to lidi nepoznali dřív,“ uvedla směrem k Soukupovi Agáta stran odtajnění těhotenství. "Jakmile cítím třeba česnek nebo makrelu, udělá se mi zle," dodala. "Jsem ráda, že už můžu normálně říct, že mi něco smrdí."

Debaty ohledně věkového rozdílu

Agáta se v pořadu vyjádřila také ke své postavě. „Vypadá to, že jsem v osmém měsíci těhotenství, ale ne. Jen jsem potřetí těhotná,“ zareagovala Hanychová.

Neušly jim ani dotazy ohledně jejich věkového rozdílu. Dělí je od sebe totiž šestnáct let. „Trochu mi to leze na nervy, ten údajný věkový rozdíl mezi námi. Nevím, kde je problém. Je to tím, že jsi měla dřív mladší partnery?“ zeptal se Agáty Soukup. Hanychová odvětila, že je to možné, vždy měla totiž mladší partnery. „Je to pro ně nezvyk,“ zakončila Agáta.

Jako první informoval o jejím možném těhotenství web eXtra.cz, který upozorňoval i na Agátino rostoucí bříško, které bylo v pořadu možné vidět.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy