Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Těhotná Agáta a Soukup protančili noc. Na ples se přitom Hanychové moc nechtělo

+ Dalších 11 fotografií

V zástupu celebrit na Český ples dorazila i Agáta Hanychová po boku Jaromíra Soukupa. Mediálně hodně sledovanému páru to náramně slušelo, a přestože je influencerka již v pokročilé fázi těhotenství, vyrazila s partnerem i na parket. Zároveň došlo na setkání s moderátorkou Terezou Pergnerovou, která byla klasicky samý vtípek, což zachytili i fotografové eXtra.cz. 

Není společenská akce, na které by chyběla Agáta Hanychová. Alespoň to donedávna platilo, jenže influencerka je již v pokročilé fázi těhotenství, a tak musí víc odpočívat. Ostatně ani na Český ples se jí původně vůbec nechtělo. "To vymyslel Jaromír, já bych jinak nešla," řekla v rozhovoru pro eXtra.cz. Na jednu z nejvýraznějších událostí sezóny dorazila právě po boku svého partnera Jaromíra Soukupa.

Již od příchodu na sebe pár poutal pozornost, a to především proto, že to jak Agátě, tak Jaromírovi náramně seklo. Prostořeké influencerce těhotenství očividně sluší a šaty jí padly jako ulité. "Šaty ale nejsou těhotenské, takže je může obléknout i holka, která nemá tak velké břicho jako já," překvapila Hanychová. Moderátor drtivé většiny pořadů na TV Barrandov zvolil tmavě modrý smoking, ve kterém vypadal jako pravý elegán.

Přestože příchod miminka je takřka za rohem, vyrazila Agáta s Jaromírem i na parket. Samozřejmě to kvůli stavu moderátorky nijak výrazně nerozjížděli, ale dopřáli si několik ploužáků. Během nich však nedošlo na dlouhé zamilované pohledy, obě hrdličky totiž neustále diskutovaly, což jak diváci jejich pořadů vědí, mají oba v oblibě. Když si pak šla Agáta oddechnout, Soukup jí byl vždy nablízku, aby se o ni postaral.

Vtipkování s Pergnerovou

Zároveň došlo i na několik setkání. Nejprve mediální magnát poklábosil s miliardářem Karlem Janečkem a jeho ženou Lilií Khousnoudtinovou, následně se Agáta shledala se svou kamarádkou Terezou Pergnerovou. A jak je vidno z fotografií eXtra.cz, obě byly samý vtip. Zejména Pergnerová. Zatímco Hanychová pózovala, Tereza se pořád nepřestávala smát.

Pergnerová pak v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, že přišla na ples především navázat kontakty, protože se stále věnuje charitě. "Člověk musí navazovat kontakty, a to je pro mě dnešní večer stěžejní," řekla redakci moderátorka s tím, že se na akci poctivě připravovala celý den.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy