Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Těhotná Abbasová ukázala obří pupík! Doma tentokrát rodit nesmí…

Bříško už je hodně vidět.
Pohledná moderátorka Lejla Abbasová (38), která loni v červenci porodila dceru, nedávno oznámila, že je znovu těhotná. A čeká rovnou dvojčata. Požehnaný stav je na jejím bříšku už hodně vidět...

Lejla se na dvojčátka moc těší, a tak není divu, že se objevila na otevíračce nově rozšířené prodejny Špuntík v Radotíně, která prodává dětské vybavení. Hned jí do oka padlo několik skvělých výrobků, které určitě po svém dalším porodu zužitkuje.

Tentokrát ale bude oproti minulosti rodit v porodnici, nikoliv v domácím prostředí. A to z důvodu, že na svět přijdou dvojčata a mohou se dostavit komplikace. Lejla sama by je ráda přivedla na svět přirozenou cestou, vzhledem k poloze jednoho z miminek to ale zatím vypadá spíš na císaře.

Přivést své dva potomky na svět by měla již za tři měsíce. Pohlaví miminek si ale nechala stejně jako u předchozích těhotenství jen pro sebe a veřejnost se je dozví nejspíše až po narození.

Čokoládová kráska už má syna Davida s hudebníkem Michaelem Kocábem a se současným partnerem Volkanem Kaynakem dceru Iman. Lejla tak brzy bude mít opravdu velkou rodinu, stane se čtyřnásobnou maminkou a my jí moc gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat

Další články