Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Těhotná Abbasová ukázala obří pupík! Doma tentokrát rodit nesmí...

Bříško už je hodně vidět.
Zdroj: showpix.cz
Pohledná moderátorka Lejla Abbasová (38), která loni v červenci porodila dceru, nedávno oznámila, že je znovu těhotná. A čeká rovnou dvojčata. Požehnaný stav je na jejím bříšku už hodně vidět...

Lejla se na dvojčátka moc těší, a tak není divu, že se objevila na otevíračce nově rozšířené prodejny Špuntík v Radotíně, která prodává dětské vybavení. Hned jí do oka padlo několik skvělých výrobků, které určitě po svém dalším porodu zužitkuje.

Tentokrát ale bude oproti minulosti rodit v porodnici, nikoliv v domácím prostředí. A to z důvodu, že na svět přijdou dvojčata a mohou se dostavit komplikace. Lejla sama by je ráda přivedla na svět přirozenou cestou, vzhledem k poloze jednoho z miminek to ale zatím vypadá spíš na císaře.

Přivést své dva potomky na svět by měla již za tři měsíce. Pohlaví miminek si ale nechala stejně jako u předchozích těhotenství jen pro sebe a veřejnost se je dozví nejspíše až po narození.

Čokoládová kráska už má syna Davida s hudebníkem Michaelem Kocábem a se současným partnerem Volkanem Kaynakem dceru Iman. Lejla tak brzy bude mít opravdu velkou rodinu, stane se čtyřnásobnou maminkou a my jí moc gratulujeme!

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy