Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Těhotná A.N.D.U.L.A se rozhodně nestydí: Ukázala se s bříškem jen ve spodním prádle!

A.N.D.U.L.A se toho nebojí. Ukázala se ve spodním prádle.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
A.N.D.U.L.A (28) zažívá období, které jí nikdo moc nezávidí. Ano, čekat miminko je krásná věc, ale být single mámou už tak skvělé není. Jedna z nejznámějších influencerek se na tom ale snaží vidět to pozitivní a požehnaný stav si užívá bez ohledu na okolnosti. Nedávno se dokonce ukázala s bříškem jen ve spodním prádle.

S Petrem Mikšíčkem jí manželství nevyšlo a s Františkem Doležalem se jí vztah také rozpadl. S druhým jmenovaným ale A.N.D.U.L.A o­těhotněla a teď se musí vyrovnávat s tím, že bude single mámou. Oporou jí je maminka, ke které se chodí pravidelně nacpat jídlem.

A.N.D.U.L.A se ke složité situaci staví více než statečně a na miminko se navzdory okolnostem těší. V nedávné době se dokonce přestala stydět a ukázala se fanouškům jen ve spodním prádle. Jako nastávající mamince jí to moc sluší.

Fanoušci si na jejím Instagramu mohou všimnout, že A.N.D.U.L.A má bříško opravdu malé a dělá si z něho legraci. „Nenechala jsem u někoho svoje dítě. Chtěla bych podotknout, že za chvíli rodím,“ vtipkuje.

Mohlo by vás zajímat

Další články