Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Těhotná A.N.D.U.L.A opět řádí! V hledáčku má nového fešáka a přiznala to veřejně!

Těhotná A.N.D.U.L.A opět řádí! V hledáčku má nového fešáka a přiznala to veřejně!
Zdroj: instagram
Předchozí Další
+ Dalších 28 fotografií
Než se A.N.D.U.L.A (28) rozešla se svým přítelem Františkem Doležalem, stihla bohužel otěhotnět. Nejdříve se hroutila, ale teď se zdá, že se blýská na lepší časy. Jako moderátorka zápasů XFN se dostává do blízkého kontaktu také se zápasníky a jeden z nich jí, zdá se, přirostl k srdci!

Vlastním jménem Aneta Chovanová opustila po půlročním manželství Petra Mikšíčka, dala se dohromady s podnikatelem Františkem Doležalem a otěhotněla. To ale nebyl příliš moudrý krok, jelikož jen týden po oznámení těhotenství se s Františkem rozešla.

A.N.D.U.L.A poté rozvířila diskuzi na své sociální síti a vypouštěla na konto svého ex ty nejbrutálnější výroky. Nezdráhala se říct věty typu, že si udělala dítě s kokotem nebo že už žádného takového s*áče nechce ani vidět a bude raději žít s holkou.

Teď se ale zdá, že se instagramová hvězdička uklidnila, a dokonce opět kouká po jiných mužích. Do oka jí padl zápasník XFN Karlos "Terminátor" Vémola, o kterém už delší dobu básní na svém profilu. I když se to snaží prezentovat jako srandu a narážky na něj nejsou nic vážného, lidem se to nezdá. "Opakovaný vtip přece není vtipem," napsala jako reakci jedna z jejích sledujících.

Po posledním zápasu XFN v Plzni dělala A.N.D.U.L.A rozhovor s Karlosem, který mimochodem tvoří pár s playmate Lelou Ceterovou, a opět si neodpustila poznámky. K jedné ze společných fotek s Karlosem dopsala: "Když se vyptáváš na holku svého platonického kluka," pak si neodpustila ještě jednu poznámku.

K další fotografii, kde se zamilovaně dívá na Karlose, dodala už jen: "Musím zakrývat zamilované oči." Opravdu to insta hvězda žene takhle do extrému, nebo je to další z jejích povedených fórků, za kterým se s největší pravděpodobností skrývá kousek pravdy?

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy