Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Těhotná A.N.D.U.L.A opět řádí! V hledáčku má nového fešáka a přiznala to veřejně!

Zdroj: instagram
+ Dalších 29 fotografií
Než se A.N.D.U.L.A (28) rozešla se svým přítelem Františkem Doležalem, stihla bohužel otěhotnět. Nejdříve se hroutila, ale teď se zdá, že se blýská na lepší časy. Jako moderátorka zápasů XFN se dostává do blízkého kontaktu také se zápasníky a jeden z nich jí, zdá se, přirostl k srdci!

Vlastním jménem Aneta Chovanová opustila po půlročním manželství Petra Mikšíčka, dala se dohromady s podnikatelem Františkem Doležalem a otěhotněla. To ale nebyl příliš moudrý krok, jelikož jen týden po oznámení těhotenství se s Františkem rozešla.

A.N.D.U.L.A poté rozvířila diskuzi na své sociální síti a vypouštěla na konto svého ex ty nejbrutálnější výroky. Nezdráhala se říct věty typu, že si udělala dítě s kokotem nebo že už žádného takového s*áče nechce ani vidět a bude raději žít s holkou.

Teď se ale zdá, že se instagramová hvězdička uklidnila, a dokonce opět kouká po jiných mužích. Do oka jí padl zápasník XFN Karlos „Terminátor“ Vémola, o kterém už delší dobu básní na svém profilu. I když se to snaží prezentovat jako srandu a narážky na něj nejsou nic vážného, lidem se to nezdá. „Opakovaný vtip přece není vtipem,“ napsala jako reakci jedna z jejích sledujících.

Po posledním zápasu XFN v Plzni dělala A.N.D.U.L.A roz­hovor s Karlosem, který mimochodem tvoří pár s playmate Lelou Ceterovou, a opět si neodpustila poznámky. K jedné ze společných fotek s Karlosem dopsala: „Když se vyptáváš na holku svého platonického kluka,“ pak si neodpustila ještě jednu poznámku.

K další fotografii, kde se zamilovaně dívá na Karlose, dodala už jen: „Musím zakrývat zamilované oči.“ Opravdu to insta hvězda žene takhle do extrému, nebo je to další z jejích povedených fórků, za kterým se s největší pravděpodobností skrývá kousek pravdy?

Mohlo by vás zajímat

Další články