Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Těhotná A.N.D.U.L.A chtěla jít na POTRAT! Přítel, s nímž se rozešli, jí to zatrhl

A.N.D.U.L.A mys­lela, že bude mít krásnou rodinku. Omyl!
+ Dalších 11 fotografií
Takhle si to A.N.D.U.L.A (28) nepředstavovala. Nejdříve se po několika měsících avizované svatbě rozvedla se svým manželem Petrem Mikšíčkem a teď se jí rozpadl vztah s Františkem Doležalem, se kterým čeká dítě. Dle jejích slov ji často podváděl, přitom on byl ten, kdo si chtěl dítě ponechat. A.N.D.U.L.A zpočátku dokonce uvažovala o potratu.

Vlastním jménem Aneta Chovanová prožívá teď velmi těžké období. Rozešla se totiž s otcem svého budoucího dítěte, který měl před i během jejího těhotenství kontaktovat jiné ženy. Když se dozvěděla, že čeká miminko, přemýšlela, že si ho nechá vzít. S razantním ne přišel paradoxně její partner.

„Bylo to překvapení pro nás, pro oba. Já navrhla potrat a on nechtěl. Přemlouval mě, že budeme krásná rodina,“ prozradila na Instagramu. To se asi už nestane. Podle A.N.D.U.L.Y se Doležal o dítě starat chce. Ona je ale spíše proti.

„On úplně nezdrhnul. Chtěl malýho vychovávat se mnou. A asi s těma ženama. Zřejmě z golfu přes chůvičku. Je to dobrák,“ ironizuje.

„Já už nechci žádnýho prolhanýho sráče ani vidět,“ nezdráhá se vypouštět A.N.D.U.L.A. Jak tohle ještě dopadne?

Mohlo by vás zajímat

Další články