Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Těhotenstvím zkrásněla: Manželka Patrika Hezuckého ukázala bříško v 9. měsíci

Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
krása
Manželka Patrika Hezuckého Nikola ukrajuje poslední měsíc ze svého těhotenství a krásné bříško si nechala zvěčnit na něžných fotografiích. Nikola by měla rodit na konci prosince a chlapečka se už nemohou s Patrikem dočkat. Nikola bude krásná maminka, už z fotografie je patrné, že přibrala jen v partiích, kde to bylo nezbytně nutné...

Nikola Hezucká se vždy pyšnila drobnou štíhlou postavou, to se nezměnilo ani teď, když čeká své první miminko. Těhotenskou fotku v bílém body sdílela na sociální síti Nikola, ale i Patrik, který se stane těsně před padesátkou poprvé otcem.

Patrikově lásce, kterou si v létě vzal za ženu, to na fotkách nesmírně sluší. Je vidět, že pár čeká chlapečka, na kráse totiž mamince těhotenství ani trochu neubralo, naopak. Štíhlá Nikola se pěkně zakulatila a moc jí to sluší. Toho si nemohli nevšimnout i komentující, kteří nastávající maminku zahrnuli pochvalnými komentáři.

Moderátor Patrik Hezucký požádal dlouholetou partnerku Nikolu o ruku loni v září. Na konci května letošního roku měl pár svatbu a dva měsíce po ní oznámili, že čekají miminko. Zatím jde všechno jako po másle, co myslíte?

Na roztomilé fotky pyšných budoucích rodičů se podívejte v naší galerii.

Související články

Další články