Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Těhotenství Veroniky Arichtevy: Herečka má JASNOU ZPRÁVU pro fanoušky!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Víme to
Herečka Veronika Arichteva (32) se na konci února vrátila s manželem po šesti letech do Thajska, kde se tenkrát zasnoubili. Hodně lidí začalo spekulovat, jestli na dovolené, kde si odpočinou a vyčistí hlavu od pracovních povinností, nepočnou miminko. Nebylo by to poprvé, kdy by si někdo přivezl z dovolené milý outěžek.

Veronika se netají tím, že by se s manželem Biserem už rádi stali rodiči společného potomka. Režisér totiž už jedno dítě z předchozího vztahu má – syna Teodosia. Pro Veroniku, která odložila snažení se o miminko kvůli soutěžení ve StarDance, by bylo mateřství premiérou.

Manželé si jeli koncem února odpočinout na dovolenou do Thajska a podle fotografií, které Veronika sdílela na svém Instagramu, jim nic nechybělo. Spekulace o tom, zda je herečka těhotná, se po jejich příjezdu začaly ještě více množit. Teď ale Veronika přišla s jasnou odpovědí. K fotografii, na které je postel se vzkazem od manžela, napsala:

„To, že si s mužem píšeme a lepíme vzkazy všude možně od začátku našeho vztahu, jsem vám tady už říkala. Takže ani v Thajsku jsme nevyšli ze cviku. A žádnej ‚suterén‘, na kterej se tak často teď ptáte, jsme si nepřivezli. Jenom těch pár kilo, který vás asi matou…“

Veronika naráží na to, že si z dovolené přivezla akorát tak pár kilo navíc, což je ale pochopitelné. Nevíme, jestli to tak dobře maskuje, ale my jsme si podle Veroničiných aktuálních fotek žádných přebytečných kil nevšimli. Po vypadnutí ze StarDance byla totiž Veronika pohublá až až.

Související články

Další články