Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Těhotenství v ohrožení: Meghan nemůže ani na svatbu své nejlepší kamarádky!

+ Dalších 8 fotografií
mimi na cestě
Meghan Markle (37), manželka prince Harryho (34), je těhotná. Nedávno vkročila do druhého trimestru, v tomto období jsou s těhotenstvím spojena i různá zdravotní omezení. Kvůli jednomu z nich se Meghan nemůže zúčastnit svatby své nejlepší kamarádky. Co konkrétně jí v tom brání?

Těhotenství Meghan Markle omezuje. Ačkoliv se na své první miminko nepochybně těší, kvůli očekávání přijde o svatbu své nejlepší kamarádky. Herečka Priyanka Chopra, která se mimo jiné objevila na svatbě Meghan a Harryho, si bude v neděli brát zpěváka Nicka Jonase. Meghan společně s Harrym pozvání oficiálně odmítli.

Pozvání musela Meghan odmítnout především proto, že se svatba bude odehrávat v Indii, odkud nevěsta pochází. Meghan by totiž vzhledem k pokročilému stádiu těhotenství neměla využívat leteckou dopravu.

Tato zpráva musí být smutná jak pro Meghan, tak pro Priyanku. Jsou to totiž kamarádky na život a na smrt, jedna na druhou nedá dopustit. „Priyanka je neuvěřitelná osobnost. Staly se z nás skvělé kamarádky. Znáte to, když se s někým seznámíte a hned si začnete rozumět? Takhle to bylo i s námi. Po prvním setkání jsme zůstaly v kontaktu alespoň přes internet. Naše přátelství se vybudovalo samo,“ řekla Meghan v rozhovoru pro indická média.

Zdá se, že jejich přátelství překoná všechno. Meghan svou nepřítomnost na svatbě Priyance jistě vynahradí, až ji bude seznamovat s královským miminkem.

Mohlo by vás zajímat

Další články