Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Těhotenství si užívá plnými doušky: Těším se na druhého človíčka, říká Andrea Růžičková

Zdroj: archiv
+ Dalších 17 fotografií
RODINA
Již za několik týdnů se herečka Andrea Kerestešová Růžičková (35) podruhé stane matkou. Každého zajímá, zda dvouletý Tobiáš dostane sestřičku, nebo bratříčka. Krásná herečka, kterou lidé znají zejména ze seriálu Vyprávěj, nebo Ordinace v růžové zahradě 2, promluvila pro eXtra.cz jak si svůj požehnaný stav o svátcích užívá.

Své druhé těhotenství oznámila nedávno půvabná herecká hvězda provdaná za hudebníka Mikuláše Růžičku na sociální síti. Pohlaví druhého miminka si ale zatím nechává pro sebe – je názoru, že jestli to bude holčička, nebo chlapeček bude stoprocentní, až vykoukne na svět. „Ano, něco tušíme co to bude, ale jasné to bude, jak už bývá, až po porodu. Takže vám to neřeknu. Nechte se překvapit. Každopádně jak už to bývá, naším jediným přáním je zdravý člověk,“ řekla krásná herečka eXtra.cz.

Už teď se ale pochlubila, co všechno její miminko, které stále nosí v bříšku, k Vánocům dostalo. Pokojíček v krásném retro stylu udělal celé rodině radost…

„To je náš pokojíček. Sdílíme zde své sny. Hlava nehlava, ruka, noha, tlapka, ocas. Již se sem kromě tebe, človíčku, co bydlíš stále ve mně, nevejde nic. Ještě že ta nová vysněná komoda je tak akorát. Však víš, ani velká, ani malá. Může sloužit s přebalovákem i bez. Moderní i trošku retro. Tak… Nic víc už nepotřebujeme… Pouze tebe človíčku. Tebe jediného si přejeme,“ napsala krásná herečka ke snímku pokojíčku, který s manželem vytvořili pro druhého potomka.

Andrea si svůj požehnaný stav užívá a z jejího výrazu ve tváři je znát, že letošní vánoční svátky se u nich doma skutečně povedly.

Související články

Další články