Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Těhotenství s Pákistáncem! Heroinová Tereza (21) dlouho přemýšlela, co s dítětem udělá

Zdroj: Facebook
+ Dalších 9 fotografií
O sexy Tereze H. (21), kterou v Pákistánu sebrali s devíti kilogramy heroinu v kufru, vyplouvají na povrch stále pikantnější informace. Zaměstnankyně švýcarského nevěstince nepopsala jen to, jak tam dívka z Uherského Hradiště nabízela sexuální služby. Podle sdílné ženy měla Tereza dokonce loni v létě otěhotnět!

Kráska Tereza, která je momentálně v Pákistánu ve vazbě za pašování drog, se zřejmě těhotenstvím netajila. Pod některými fotkami na sociálních sítích o něm totiž debatovala s kamarády i příbuznými. Dítě měla čekat loni v létě s Pákistáncem žijícím v Praze.

„Dítě si chtěla nejdříve nechat, aby z něho mohla dostat na alimentech nějaké peníze, ale nakonec se rozhodla pro potrat,“ práskla Blesku zaměstnankyně švýcarské eskortní firmy, kde se Tereza živila vlastním tělem.

Luxusnímu životu, na který si Tereza vydělávala prostitucí, může patrně dát jednou provždy sbohem. V asijské zemi padají za pašování drog velmi tvrdé tresty. Zarážející ovšem je, že se Tereza na fotkách z vazební věznice usmívá od ucha k uchu a ani nepožádala českou ambasádu o pomoc. Má snad v záloze nějaký záchranný plán?

Související články

Další články