Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Těhotenství s humorem: Hvězda Slunečné Veronika Arichteva a Petra Vojtková ukázaly pupky

Těhotenství s humorem: Hvězda Slunečné Veronika Arichteva a Petra Vojtková ukázaly pupky
Zdroj: petra vojtková archiv
+ Dalších 18 fotografií
těhotenství
Hvězda seriálu Slunečná Veronika Arichteva (34) a manželka herce Romana Vojtka (48) Petra Vojtková (32) společně se svými protějšky vyrazily na projížďku lodí. Zatímco Veronika je v devátém měsíci a bude zanedlouho rodit, tak půvabná Petra Vojtková si ještě zhruba dva měsíce počká.

Oblíbená herečka ze seriálu Slunečná Veronika Arichteva a Petra Vojtková se pomalu připravují na úplně nové role. Obě dvě jsou prvorodičky, akorát Petra si ještě bude muset chvíli počkat. Společně se svými protějšky holky vyrazily na poslední společnou dovolenou před porodem a vystavily na lodi své těhotenské pupíky.

"Jedna před porodem a druhá zřejmě před prdnutím... Když se potká 9. a 7. měsíc u Vojtkovic na lodi," napsala Veronika k vtipným fotkám. Budoucí maminky na první pohled vypadají, že si těhotenství užívají, ale někdy přijdou dny, kdy je samozřejmě hůř.

"Mám momentálně patnáct kilo nahoře a oteklé nohy, se kterými pořád válčím, ale nestěžuji si," řekla před časem Arichteva redakci eXtra.cz. Manželka herce Romana Vojtka má ještě zhruba dva měsíce čas, ale členka komického tria 3v1 už to má za pár.

Právě z toho důvodu ještě minulý týden dokončovala s manželem pokojíček pro miminko. "Pokojíček je už celý hotový. Manžel si pořádně máknul. Měl čtyři dny dovolené a za dva dny byl pokojíček komplet připravený. Manžel vymaloval a já jsem vše dodekorovala," řekla redakci budoucí maminka Veronika.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy