Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Těhotenství? Ne, Alena Šeredová se pouze cpe škvařeným sádlem!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 17 fotografií
Alena Šeredová byla na skok v Praze. Tentokrát bez milence a dětí, nicméně stačila prozradit svůj český fígl na to, jak být stále krásná!

Není prý dokonalá žena, modelka, a dokonce ani matka. Tak přesně takhle o sobě mluví krásná Alena Šeredová (39) , ve které se tímto prohlášením Češka opravdu nezapře. Jak je všeobecně známo, české ženy moc vysoké sebevědomí nemají a někdy se až podceňují. To je u Aleny velké překvapení, protože za svůj život toho dokázala opravdu hodně!

Jedna z jejích posledních tref do černého bylo to, že jako rozvedená paní při výchově svých dvou synů Louise Thomase (9) a Davida Lee (7) našla muže, po kterém pálí celá Itálie. Jeden z dědiců automobilky Fiat Alessandro Nasi je zkrátka terno!

Ale jaký je vlastně Alenin recept na to, jak být tak dokonalá jeden rok před čtyřicítkou? Prý si stačí dát čas od času šumavu namazanou sádlem, posypanou škvarky a pak si pětkrát v týdnu zacvičit! Bože můj, není to až moc snadné?

S exmanželem Gigi Buffonem (39) žila Alena od roku 2005 do roku 2014, kdy jí utekl za italskou televizní moderátorkou Ilarií D´Amico (43). S tím měla pohybu Alena v minulosti trochu víc, a tak se stále nespekulovalo o tom, zda není těhotná. Alena se zapřísáhla, že není, že je to zkrátka jen dopad její české diety Tak co? Myslíte si, že je tohle ideální recept na to, jak se dostat do letní formy?

Související články

Další články