Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

TĚHOTENSTVÍ MONIKY ŠTIKOVÉ: Nepochopíte, co jí vzkazuje manžel Michal

Zdroj: Prima
+ Dalších 60 fotografií
Co jí vzkázal?
Monika Štiková (46) si po odchodu do Německa užívá života naplno. Je až po uši zamilovaná do svého kolouška Petra Biniase (21), a dokonce přiznala, že s ním plánuje dítě. Věk nevidí jako překážku a je plně odhodlaná svému milovanému porodit příští rok miminko. Co na to říká její manžel Michal, se kterým se nyní rozvádí?

Monika Štiková (46) překvapila svým výrokem, že plánuje i přes svůj vyšší věk třetího potomka. Monika, která je babičkou téměř šestiletého Quentina, se na fotografiích tiskne ke svému mladému hokejistovi a hlásá do světa, že se těší na jejich budoucího potomka.

Co na to říká manžel Moniky Michal, který byl hodně vidět v reality show Štiky, ve které měl ještě snahu manželství s Monikou zachránit? „Gratuluju jí a v Moničiných skoro padesáti letech jí to moc přeju. Bude zřejmě nejstarší matkou v republice. Porodit miminko je krásná věc, tak je to určitě pozitivní zpráva,“ řekl s trochou nadsázky v hlase pobavený Michal. Ten je nyní šťastný po boku mladší přítelkyně Báry, se kterou společného potomka také nevylučuje.

Jsme zvědaví, jak tento plán Moniky a jejího zajíčka Petra skončí. Každopádně budeme oběma držet palce, ať se jim ve zdraví vyplní vše, co si přejí!

Související články

Další články