Těhotenství Kim Kardashian (35) je v ohrožení! Mladá maminka má strach o své dítě. Zdá se, že druhé těhotenství neprobíhá, jak by si Kim přála.

Podle serveru HollywoodLife skončila mladá hvězda v nemocnici, kam ji přivezli s velkými bolestmi. Kim se potýkala s velkými komplikacemi už při prvních pokusech o druhého potomka. I přes velkou snahu se jí stále nedařilo otěhotnět. Díky kvalitní lékařské péči a mnoha vyšetřením, která Kim podstoupila, se zdálo, že by mělo být vše v pořádku. Jenže pak přišel šok! Vystrašenou maminku museli převézt do nemocnice!

Zdroj z jejího blízkého okolí uvedl, že Kim trpí peeklampsií, což je závažné onemocnění placenty. Tato nemoc se v prvních stadiích bohužel nijak neprojevuje. Příčiny tohoto onemocnění nejsou zatím známy. Důsledkem je ale nedostatečný průtok krve dělohou a placentou. Velice ovlivňuje vývoj a růst dítěte, jelikož je omezeno zásobování plodu krví a živinami.

I přes všechny tyto nepříjemnosti by měl být plod v pořádku. Aby se však předešlo komplikacím, bude Kim muset rodit císařským řezem. S tím ale ona nesouhlasí a snaží se dělat vše pro to, aby se tomuto zákroku vyhnula.