Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Těhotenství jsem si nevymyslela: Lenka Zahradnická ukázala bříško a usadila drzé fanoušky

Zdroj: archiv Lenky Zahradnické
+ Dalších 10 fotografií
miminko
V polovině ledna herečka Lenka Zahradnická (34) oznámila, že se její dcera Jasmína (2) dočká sourozence. Nyní se na sociální síti pochlubila snímky, na kterých vystavila bříško na odiv. Nelze si nevšimnout, že s těhotenstvím rozkvetla do krásy.

Už s prvním potomkem Lenka Zahradnická dokázala, že rozhodně není žádná zanedbaná mamina s mastnými vlasy. Herečka, kterou si lidé oblíbili například jako sestřičku v Ordinaci v růžové zahradě, je nyní znovu v očekávání a nesmírně jí to sluší.

Dle svých slov Lenka fanouškům na Instagramu chtěla dokázat, že si těhotenství nevymyslela. Lidé ale občas pokládají i otázky, na které nastávající dvojnásobná maminka nechce odpovídat, proto je raději rovnou zastavila. „A dotazy, co čekám a termín porodu, klidně pokládejte, nicméně se na ně asi nedozvíte odpověď, protože mi to přijde hodně osobní. Za pochopení předem díky,“ napsala k fotkám.

Miminko čeká Zahradnická se svým snoubencem, slovenským hudebníkem Michalem Vavrem. Ten ji požádal o ruku v červnu loňského roku a ano za Lenku řekla právě její malá dcerka Jasmínka, ze které brzy bude rozkošná starší sestřička.

Související články

Další články