Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Těhotenství Jitce Čvančarové nesmírně prospívá: Ukázala dekolt, který praská ve švech

Jitka Čvančarová je podruhé těhotná a nesmírně jí to sekne.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 56 fotografií
Jitka Čvančarová (39) čeká vysněného druhého potomka. A stejně, jako když byla v požehnaném stavu poprvé, kyne do krásy. Herečka je úřadující držitelkou titulu nejlepší holka krev a mlíko v Česku a nyní se to potvrzuje. Ukázala vnady, které se vyloženě derou z obrazovky!

Jitka Čvančarová (39) se dočkala a je podruhé těhotná. Skvělá zpráva to není jen pro ni a jejího manžela, ale i pro zástupy fanoušků. Herečce totiž požehnaný stav neskutečně sekne.

Těhotenství se už začíná pomalu projevovat na Jitčině postavě. Nejpatrnější to je na hereččiných vnadách. Ty jsou teď bujnější než kdy jindy. Čvančarová se pochlubila sexy fotkou, u které hrozí, že její hrudní arzenál co nevidět bouchne.

Holka krev a mlíko bude Jitka vždycky. Jsme ale vážně zvědaví, jak to bude v následujících měsících. Jestli se z herečky stane valící se kulička, anebo naopak zapracuje na tom, aby jí zůstaly sice zaoblené, ale pořádně žhavé tvary.

Související články

Další články