Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Těhotenství jí sluší: Nikol Švantnerová nafotila úchvatné fotky s bříškem

Nikol Švantnerová si těhotenství užívá.
Zdroj: Se svolením Nikol Švantnerové
+ Dalších 10 fotografií
Těhotenství

Nikol Švantnerová se v polovině září pochlubila radostnou novinkou. Okouzlující modelka totiž na svém Instagramu oznámila, že bude maminkou. Termín porodu se už proklatě blíží a přípravy jsou v plném proudu. Nyní nafotila úchvatné snímky s bříškem a těhotenství jí náramně sekne. Vypadá jak bohyně! Posuďte sami.

Nikol Švantnerová se brzy stane maminkou! Společně s přítelem Ondřejem se dvojice touto radostnou novinkou pochlubila v polovině září a pár už zanedlouho zažije svou rodičovskou premiéru. Modelka je totiž již v 6. měsíci.

První měsíce těhotenství byly náročné

První měsíce byly pro Nikol náročné, jak prozradila v rozhovoru pro CNN Prima News. "Je to změna pro mě všechno, opravdu musím říct, že všechno, teď už si to začínám užívat. První měsíce mi to nejdřív nedocházelo, pak přišly takový ty náročnější měsíce, kdy mi nebylo úplně nejlíp a bylo to fakt hrozný. Teď, jak se to přehouplo, si to začínám konečně užívat, už je i bříško vidět, tak mi to víc dochází a je to super," rozpovídala se budoucí maminka.


Nikol Švantnerová jako bohyně: bříško jí sluší

Nyní si však těhotenství náramně užívá a toto období si nechala i navždy zvěčnit. Modelka nafotila sérii úchvatných snímků s bříškem a výsledkem se pochlubila na svém Instagramu. Jako budoucí maminka vypadá doslova božsky!

Do porodu zbývají jen 3 měsíce a přípravy jsou v plném proudu - vše se bude ladit pravděpodobně do růžové! Pár už totiž zná i pohlaví miminka, které se dozvěděli při nedávné tzv. baby shower párty. A právě holčičku si Nikol prý vždy přála.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy