Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Těhotenství je rozdělilo: První krize ve vztahu Sámera Issy a jeho Pavly (43)

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
VZTAHY
Krátce před Štědrým dnem se vztah zpěváka Sámera Issy (34) a jeho pohledné Pavly (43) dostal do potíží. Podle informací redakce eXtra.cz se partneři ocitli v první vztahové krizi. Místo dárků si tak možná nadělí rozchod...

Redakci eXtra.cz se ozval člověk, který má k jednomu z partnerů blízko. "Procházejí krizí. Objevily se mezi nimi první neshody, jednou z nich je třeba těhotenství, které by logicky bylo hodně rizikové," řekl eXtra.cz zdroj.

Sám Sámer se o problémech, které aktuálně s Pavlou zažívá, nechtěl podrobně bavit. "Jsme v pohodě. O žádnou krizi nejde. Nechci nic komentovat," mlžil zaskočený finalista historicky první řady SuperStar a odmítl cokoliv o vztahu řešit.

Sámer a jeho partnerka jsou spolu přes rok a vše vypadalo ideálně. Sámer si dokonce kvůli své vyvolené nedávno nechal obarvit vlasy na blond. „Vyhovujeme si nejen jako partneři, ale i jako milenci. Tohle je pro mě hrozně důležité,“ tvrdil Sámer nedávno a Pavlu vychvaloval téměř do nebe. „V sexu jsem nikdy nikoho lepšího nezažil. Pavla je vášnivá a žhavá,“ popsal zpěvák, který se netajil ani tím, že pracují na miminku.

Pavla ale stále neotěhotněla a Sámer navíc naznačil, že v nadcházejících týdnech by měl na nějaký čas pracovně zmizet do zahraničí Jestli vztah Sámera a jeho partnerky přežije první krizi, ukáží nadcházející dny.

Související články

Další články