Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Těhotenství Jasminy Alagič: Rytmus se strašně zlobí! Co ho tak vytočilo?

+ Dalších 11 fotografií
soud
Dnes ráno informoval slovenský web pluska.sk své čtenáře o radostné novince ze soukromého života rappera Rytmuse (41) a jeho snoubenky Jasminy Alagič (29). Zdroj z jejich okolí webu údajně prozradil, že měsíc po zásnubách je Jasmina v očekávání. Rytmus se k celé záležitosti stručně vyjádřil. Jak to je s těhotenstvím Jasminy ve skutečnosti?

Slovenský rapper Rytmus je známý tím, že co má na srdci, to má i na jazyku. Jen pár hodin po vydání článku o Jasminině těhotenství na webu pluska.sk se k celé záležitosti vyjádřil na svém Instagramu. A nadšený zrovna není!

Že je Jasmina Alagič těhotná, totiž list napsal už podruhé. A Rytmus má vztek, že o něm a jeho snoubence podává médium takové informace. „Spekulacím je konec, JDEME SE SOUDIT!!! Podle tohoto lživého a intrikářského časopisu, či co to je, je Jasmina už podruhé těhotná. PS: Lidi, nenechávejte se oje*ávat,“ napsal naštvaný Rytmus k fotografii titulky novin, kterou přidal na Instagram.

Rytmus prohlásil, že v Jasmině našel smysl svého života. Není proto divu, že ji brání před nejrůznějšími fámami, které ve spojitosti s ní obíhají internet i tisk.

Fanoušci Rytmuse a Jasminy komentují Rytmusům příspěvek ve velkém, vyjadřují páru podporu a někteří si dělají legraci. „Jasmina bude těhotná ještě aspoň pětkrát,“ žertuje jeden z komentujících. Na druhou stranu, nikde není dáno, že Rytmus jen mlží a pluska.sk se tentokrát trefili do černého.

Mohlo by vás zajímat

Další články