Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Těhotenství Anety Krejčíkové: Nejdřív tajnosti, 20 kg nahoře a před porodem nepřetržitý pláč!

Takhle se Aneta probojovala k porodu!
+ Dalších 19 fotografií
Těhotenství Anety Krejčíkové (27) patřilo k nejostřeji sledovaným letoška. Herečka z Ulice zprvu úzkostlivě tajila, že je v jiném stavu, ale nakonec šla s pravdou ven. A potom už jen kynula a užívala si radosti i strasti, které k nastávajícímu mateřství patří. Těsně před porodem ale šlo docela do tuhého!

Jak jsme na eXtra.cz jako první informovali, herečka Aneta KrejčíkováUlice v nedávných dnech porodila. Její těhotenství bylo spolu s dalšími seriálovými hvězdami ostře sledované a neunikl nám jediný detail.

Krejčíková patří k celebritám, které si své soukromí úzkostlivě střeží a jen málokdy prozradí něco ze soukromého života. Když do redakce eXtra.cz v únoru doputovala informace o jejím těhotenství, Aneta dlouho zatloukala. V té době už přitom byla na konci druhého měsíce.

Měla pro to dobré důvody. Když jsme radostnou novinu zveřejnili, nakonec se uvolila a potvrdila nám, že je v jiném stavu. „Vy na eXtra.cz jste to vyzradili den před velkým screeningem, moc se mi to nelíbilo. Ty první tři měsíce se to nemá říkat,“ svěřila nám a pak už nebylo co tajit, protože začala kynout a bříško už neschovala.

Aneta Krejčíková si těhotenství užívala se všemi radostmi i strastmi, které přináší. V šestém měsíci měla 13 kilogramů nahoře a dalších 7 přibrala v následujících týdnech. Pořád to ale byla ta krásná Gábina Pumrová z Ulice, jak ji všichni známe.

Jen těsně před porodem začalo jít do tuhého, Krejčíková přiznala, že se dost hádala s přítelem a nyní šťastný tatínkem Ondřejem Rančákem. Nemohli se shodnout na jméně. Taky se netajila tím, že kvůli hormonálním změnám byla schopná nepřetržitě brečet. „Nebudu tady povídat, jak je to super, když to tak občas prostě není,“ prohlásila.

Teď už se ale Aneta může pouze radovat ze svého novorozeného synka. „Ano, je to pravda. Máte dobré informace," potvrdila eXtra.cz porod. S Rančákem mu nakonec vybrali krásné jméno, říkají mu Beník a už se nemohou dočkat, co všechno s ním prožijí.

Mohlo by vás zajímat

Další články